instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > AĞRI YURT

AĞRI KYK, Özel Yurt ve Apartlar

11 sonuç bulundu.

En çok yorumlanan Puana göre

AĞRI BARIŞ APART
2 yorum
AĞRI BARIŞ APART
YURT
Erkek Kız
MERKEZ
AĞRI
KYK ABDURRAHİM ARVASİ ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
Video 1 yorum
KYK ABDURRAHİM ARVASİ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
AĞRI
KYK AĞRI YURDU KYK YURDU
KYK AĞRI YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
AĞRI
KYK AHMED-İ HANİ ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
1 yorum
KYK AHMED-İ HANİ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
AĞRI
KYK İSHAK PAŞA ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
3 yorum
KYK İSHAK PAŞA ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
AĞRI
KYK ÜMMÜ EYÜP ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK ÜMMÜ EYÜP ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
AĞRI
ÖZEL AĞRI EKİN ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL AĞRI EKİN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
AĞRI
ÖZEL AHMET HANİ ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL AHMET HANİ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
DOĞUBAYAZIT
AĞRI
ÖZEL DİVAN ÖĞRENCİ PANSİYONU
ÖZEL DİVAN ÖĞRENCİ PANSİYONU
YURT
Erkek
MERKEZ
AĞRI
ÖZEL FIRAT ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL FIRAT ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
AĞRI
ÖZEL MİRAY ERKEK YURDU
ÖZEL MİRAY ERKEK YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
AĞRI

Ağrı Öğrenci Yurtları

Ağrı öğrenci yurtları arayışları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencilerinin etkisiyle gün geçtikçe artış göstermekte. Ağrı öğrenci yurtları, Ağrı kyk yurtlar ve Ağrı özel yurtlar olarak ikiye ayrılmakta. Ağrı'da 5 tane KYK yurdu bulunmakta. Ağrı KYK yurtları her zaman için öğrencilerin beklentilerini karşılayamamakta. Ayrıca Ağrı KYK yurtları, Ağrı özel yurtlar ile karşılaştırılınca bazı olanaklar bakımından zayıf ve yetersiz kalabilmekte. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri için bir diğer barınma seçeneği de Ağrı özel yurtları. Ağrı özel yurtları, Ağrı kız ve Ağrı erkek yurtları olarak ikiye ayrılıyor. Ağrı özel yurtları sağladığı ulaşım ve oda kapasiteleri gibi sebepler nedeniyle Ağrı kyk yurtlarına göre daha fazla tercih edilebilmekte. Ağrı özel yurtları tercihinin bir diğer sebebi de pandemi sebebiyle Ağrı Üniversitesi öğrencilerinin tek kişilik ya da iki kişilik oda arayışı içerisinde olması. Ağrı kyk yurtları oda kapasitesi bakımından Ağrı özel yurtlarına göre daha kalabalık yapılara sahip. Dolayısıyla Ağrı kyk yurtlarında tek kişilik oda bulmak oldukça zor. Ağrı özel yurtlarında ise tek kişilikten başlayarak farklı kapasitelere sahip odalar yer almakta. Ağrı özel yurtları genellikle il merkezinde yer almakta. Ağrı özel yurt fiyatları ise genellikle üniversiteye ulaşım olanakları, oda kapasiteleri ve sağlanan sabah kahvaltısı ile diğer öğünlere göre değişebilmekte. Ağrı özel yurt fiyatları 2022 yılı için 11.000 TL ile 40.000 TL aralığında ücretlendirilmekte. Ağrı KYK (Devlet) yurtları Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet vermekte. Ağrı özel yurtlarının ise bir kısmı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet yürütüyor. Ağrı özel yurtlarının bakanlığa bağlı olarak hizmet verip vermediğini öğrenmeniz sizler için faydalı bir durum olacaktır.

Ağrı Öğrenci Apartları

Ağrı Üniversitesi öğrencilerinin özellikle aradığı bir diğer barınma seçeneği de Ağrı öğrenci apartlarıdır. Ağrı ilinde yer alıp öğrencilere yönelik olarak tasarlanan, genellikle bir odadan oluşmakta olup odaya özel tuvalet-banyo gibi imkanlar barındıran apartlar Ağrı öğrenci apartları olarak ifade edilmekte. Fiyat ve sahip olduğu daha esnek kurallar sebebiyle Ağrı öğrenci apartları Ağrı Üniversitesi öğrencileri tarafından öncelikle tercih edilen kurumlardan. Ağrı öğrenci apartları genellikle Ağrı il merkezinde yer almakta. Özellikle kalabalık ortamlardan uzak kalmak isteyen öğrenciler Ağrı öğrenci apartlarını tercih etmekte. Ağrı tek kişilik apartlar ise en çok aranan Ağrı öğrenci apartları arasında. Bu sayfa üzerinden tüm Ağrı öğrenci apartları ile iletişime geçebilir, Ağrı tek kişilik apart seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ağrı öğrenci apart fiyatları 9000 TL ile 30.000 TL aralığında değişmekte. Bu fiyatlar ise oda da yer alan olanaklara göre ve apartın konumuna göre değişebiliyor. Bazı Ağrı öğrenci apartlarında tuvalet ve banyolar daire içersinde ortak kullanımda. Bazılarında ise odaya özel banyo, tuvalet ve mutfak imkanı yer alıyor. Ağrı yurtları ve Ağrı öğrenci apartlarının fiyat ve güncel bilgileri için lütfen kurumlar ile iletişime geçiniz.

Ağrı KYK Yurt Fiyatları 2021-2022

Ağrı KYK ya da Devlet yurtları olarak ifade edilen yurtların ücretleri için tek bir fiyat uygulaması bulunmamakta. Bunun yerine ise yurdun kapasitesi, olanakları gibi özelliklerine göre belirlenen fiyatlar yer almakta. Bu bağlamda yurtların özelliklerine göre Ağrı KYK Yurt Fiyatları şu şekilde;

1.Tip 275 TL
2.Tip 300 TL
3.Tip 325 TL
4.Tip 375 TL
5.Tip 400 TL
6.Tip 450 TL


Güncel bilgiler ve diğer merak edilenler için KYK iletişim numarası olan 444 0 472 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi