instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > KIRŞEHİR YURT

KIRŞEHİR KYK, Özel Yurt ve Apartlar

17 sonuç bulundu.

En çok yorumlanan Puana göre

ÇAĞDAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
ÇAĞDAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
KIRŞEHİR
GÜNDAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU
GÜNDAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
KAYA PANSİYON
Video
KAYA PANSİYON
YURT
Erkek
MUCUR
KIRŞEHİR
KIRŞEHİR ÖZEL AKADEMİ KIZ APARTLARI
KIRŞEHİR ÖZEL AKADEMİ KIZ APARTLARI
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
KYK AHİ EVRAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK AHİ EVRAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
KYK ELVİN BUĞRA ARSLAN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK ELVİN BUĞRA ARSLAN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek Kız
MUCUR
KIRŞEHİR
KYK EROL GÜNGÖR ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK EROL GÜNGÖR ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
KIRŞEHİR
KYK KAMAN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK KAMAN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek Kız
KAMAN
KIRŞEHİR
KYK KIRŞEHİR YURDU KYK YURDU
KYK KIRŞEHİR YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
KIRŞEHİR
KYK MECİDİYE ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK MECİDİYE ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
ÇİÇEKDAĞI
KIRŞEHİR
KYK SALİHA SULTAN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK SALİHA SULTAN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
KYK SELÇUK HATUN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK SELÇUK HATUN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
ÖZEL AYDINLAR KIZ YURDU
ÖZEL AYDINLAR KIZ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
ÖZEL KILIÇÖZÜ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL KILIÇÖZÜ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
KIRŞEHİR
SEVGİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU
SEVGİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
KIRŞEHİR
TÜGVA AHİ EVRAN-I VELİ ERKEK YURDU
Video
TÜGVA AHİ EVRAN-I VELİ ERKEK YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
KIRŞEHİR
YUVAM ERKEK APART
YUVAM ERKEK APART
YURT
Erkek
MERKEZ
KIRŞEHİR

Kırşehir Öğrenci Yurtları

Kırşehir öğrenci yurtları arayışları Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinin etkisiyle gün geçtikçe artış göstermekte. Kırşehir öğrenci yurtları, Kırşehir kyk yurtlar ve Kırşehir özel yurtlar olarak ikiye ayrılmakta. Kırşehir'da 8 tane KYK yurdu bulunuyor. Kırşehir KYK yurtları her zaman için öğrencilerin beklentilerini karşılayamamakta. Ayrıca Kırşehir KYK yurtları, Kırşehir özel yurtlar ile karşılaştırılınca bazı olanaklar bakımından zayıf ve yetersiz kalabilmekte. Kırşehir Üniversitesi öğrencileri için bir diğer barınma seçeneği de Kırşehir özel yurtları. Kırşehir özel yurtları, Kırşehir kız ve Kırşehir erkek yurtları olarak ikiye ayrılıyor. Kırşehir kız yurtları ve Kırşehir erkek yurtları sağladığı ulaşım ve oda kapasiteleri gibi sebepler nedeniyle Kırşehir kyk yurtlarına göre daha fazla tercih edilebilmekte. Kırşehir özel yurtları tercihinin bir diğer sebebi de pandemi sebebiyle Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinin tek kişilik ya da iki kişilik oda arayışı içerisinde olması. Kırşehir kyk yurtları oda kapasitesi bakımından Kırşehir özel yurtlarına göre daha kalabalık yapılara sahip. Dolayısıyla Kırşehir kyk yurtlarında tek kişilik oda bulmak oldukça zor. Kırşehir özel yurtlarında ise tek kişilikten başlayarak farklı kapasitelere sahip odalar yer almakta. Kırşehir kız yurtları ve Kırşehir erkek yurtları arayan öğrencilerin beklentileri her zaman için aynı değil. Kırşehir kız yurtları arayışında olan veli ve öğrencilerin temel beklentilerinden birisi güvenlik. Oda koşulları ise Kırşehir erkek ve Kırşehir kız yurtları için aranılan ortak özellikler arasında. Kırşehir özel yurtları genellikle Kırşehir il merkezinde yer almakta. Kırşehir özel yurt fiyatları ise genellikle Kırşehir Üniversitesi'ne ulaşım olanakları, oda kapasiteleri ve sağlanan sabah kahvaltısı ile diğer öğünlere göre değişebilmekte. Kırşehir özel yurt fiyatları 2021 yılı için 11.000 TL ile 40.000 TL aralığında ücretlendirilmekte. Kırşehir kız yurtları ve Kırşehir erkek yurtları fiyatları arasında çok belirgin bir fark bulunmamakta. Kırşehir KYK (Devlet) yurtları Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet vermekte. Kırşehir özel yurtlarının ise bir kısmı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet yürütüyor. Kırşehir özel yurtlarının bakanlığa bağlı olarak hizmet verip vermediğini öğrenmeniz sizler için faydalı bir durum olacaktır.

Kırşehir Öğrenci Apartları

Kırşehir Üniversitesi öğrencilerinin özellikle aradığı bir diğer barınma seçeneği de Kırşehir öğrenci apartlarıdır. Kırşehir ilinde yer alıp öğrencilere yönelik olarak tasarlanan, genellikle bir odadan oluşmakta olup odaya özel tuvalet-banyo gibi imkanlar barındıran apartlar Kırşehir öğrenci apartları olarak ifade edilmekte. Fiyat ve sahip olduğu daha esnek kurallar sebebiyle Kırşehir öğrenci apartları Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri tarafından öncelikle tercih edilen kurumlardan. Kırşehir öğrenci apartları, Kırşehir kız öğrenci apartları ve Kırşehir erkek öğrenci apartları olarak ikiye ayrılmakta. Bazen aynı bina da da yer alabilen bu kız ve erkek apartlar genellikle benzer koşullara sahip. Fakat genellikle Kırşehir kız apartları güvenlik personeli ve güvenlik kameraları bakımından daha fazla tedbire sahip olabilmekte. Kırşehir öğrenci apartları genellikle Kırşehir il merkezinde yer almakta. Özellikle kalabalık ortamlardan uzak kalmak isteyen öğrenciler Kırşehir öğrenci apartlarını tercih etmekte. Kırşehir tek kişilik apartlar ise en çok aranan Kırşehir öğrenci apartları arasında. Bu sayfa üzerinden tüm Kırşehir öğrenci apartları ile iletişime geçebilir, Kırşehir tek kişilik apart seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kırşehir öğrenci apart fiyatları 9000 TL ile 30.000 TL aralığında değişmekte. Bu fiyatlar ise oda da yer alan olanaklara göre ve apartın konumuna göre değişebiliyor. Bazı Kırşehir öğrenci apartlarında tuvalet ve banyolar daire içersinde ortak kullanımda. Bazılarında ise odaya özel banyo, tuvalet ve mutfak imkanı yer alıyor. Kırşehir yurtları ve Kırşehir öğrenci apartlarının fiyat ve güncel bilgileri için lütfen kurumlar ile iletişime geçiniz.

Kırşehir KYK Yurt Ücretleri 2021-2022

Kırşehir KYK ya da Devlet yurtları olarak ifade edilen yurtların ücretleri için tek bir fiyat uygulaması bulunmamakta. Bunun yerine ise yurdun kapasitesi, olanakları gibi özelliklerine göre belirlenen fiyatlar yer almakta. Bu bağlamda yurtların özelliklerine göre Kırşehir KYK Yurt Fiyatları şu şekilde;

1.Tip 275 TL
2.Tip 300 TL
3.Tip 325 TL
4.Tip 375 TL
5.Tip 400 TL
6.Tip 450 TL


Güncel bilgiler ve diğer merak edilenler için KYK iletişim numarası olan 444 0 472 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi