instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ZONGULDAK YURT

ZONGULDAK KYK, Özel Yurt ve Apartlar

33 sonuç bulundu.

En çok yorumlanan Puana göre

ALAPLI ÖĞRETMEN KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ
ALAPLI ÖĞRETMEN KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ
YURT
Kız
ALAPLI
ZONGULDAK
ETHEM APART
ETHEM APART
YURT
Erkek Kız
MERKEZ
ZONGULDAK
GÖKÇEBEY HUZUR KIZ ÖĞRENCİ YURDU
GÖKÇEBEY HUZUR KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
GÖKÇEBEY
ZONGULDAK
KADEM ZONGULDAK KIZ ÖĞRENCİ YURDU
KADEM ZONGULDAK KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
KOZLU
ZONGULDAK
KYK ABDULLAH SABRİ EFENDİ ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK ABDULLAH SABRİ EFENDİ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
KOZLU
ZONGULDAK
KYK ALAPLI ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK ALAPLI ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
ALAPLI
ZONGULDAK
KYK ÇAYCUMA YURDU KYK YURDU
KYK ÇAYCUMA YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
ZONGULDAK
KYK DEVREK SOS.YAR.DAY.VAK.ÖGRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK DEVREK SOS.YAR.DAY.VAK.ÖGRENCİ YURDU
YURT
Erkek Kız
DEVREK
ZONGULDAK
KYK HATİCE TURHAN SULTAN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK HATİCE TURHAN SULTAN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
ZONGULDAK
KYK İBRAHİM ETHEM ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK İBRAHİM ETHEM ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
ÇAYCUMA
ZONGULDAK
KYK KARADENİZ EREĞLİ YURDU KYK YURDU
KYK KARADENİZ EREĞLİ YURDU
YURT
Erkek Kız
EREĞLİ
ZONGULDAK
KYK KARAELMAS YURDU KYK YURDU
Video
KYK KARAELMAS YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
ZONGULDAK
KYK NESİBE HATUN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK NESİBE HATUN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
KOZLU
ZONGULDAK
KYK UZUN MEHMET ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK UZUN MEHMET ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek Kız
EREĞLİ
ZONGULDAK
KYK ZONGULDAK YURDU KYK YURDU
Video
KYK ZONGULDAK YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
ZONGULDAK
ÖNDER ZONGULDAK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
ÖNDER ZONGULDAK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
KOZLU
ZONGULDAK
ÖZEL DORUK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL DORUK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
ZONGULDAK
ÖZEL EMSA PANSİYON
ÖZEL EMSA PANSİYON
YURT
Kız
DEVREK
ZONGULDAK
ÖZEL ERARSLAN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL ERARSLAN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
EREĞLİ
ZONGULDAK
ÖZEL İLKADIM KIZ ÖĞRENCİ YURDU
ÖZEL İLKADIM KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
EREĞLİ
ZONGULDAK

Zonguldak Öğrenci Yurtları

Zonguldak öğrenci yurtları arayışları Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerinin etkisiyle gün geçtikçe artış göstermekte. Zonguldak öğrenci yurtları, Zonguldak kyk yurtlar ve Zonguldak özel yurtlar olarak ikiye ayrılmakta. Zonguldak'da 11 tane KYK yurdu bulunmakta. Zonguldak KYK yurtları her zaman için öğrencilerin beklentilerini karşılayamamakta. Ayrıca Zonguldak KYK yurtları, Zonguldak özel yurtlar ile karşılaştırılınca bazı olanaklar bakımından zayıf ve yetersiz kalabilmekte. Zonguldak Üniversitesi öğrencileri için bir diğer barınma seçeneği de Zonguldak özel yurtları. Zonguldak özel yurtları, Zonguldak kız ve Zonguldak erkek yurtları olarak ikiye ayrılıyor. Zonguldak kız yurtları ve Zonguldak erkek yurtları sağladığı ulaşım ve oda kapasiteleri gibi sebepler nedeniyle Zonguldak kyk yurtlarına göre daha fazla tercih edilebilmekte. Zonguldak özel yurtları tercihinin bir diğer sebebi de pandemi sebebiyle Zonguldak Üniversitesi öğrencilerinin tek kişilik ya da iki kişilik oda arayışı içerisinde olması. Zonguldak kyk yurtları oda kapasitesi bakımından Zonguldak özel yurtlarına göre daha kalabalık yapılara sahip. Dolayısıyla Zonguldak kyk yurtlarında tek kişilik oda bulmak oldukça zor. Zonguldak özel yurtlarında ise tek kişilikten başlayarak farklı kapasitelere sahip odalar yer almakta. Zonguldak kız yurtları ve Zonguldak erkek yurtları arayan öğrencilerin beklentileri her zaman için aynı değil. Zonguldak kız yurtları arayışında olan veli ve öğrencilerin temel beklentilerinden birisi güvenlik. Oda koşulları ise Zonguldak erkek ve Zonguldak kız yurtları için aranılan ortak özellikler arasında. Zonguldak özel yurtları genellikle Zonguldak il merkezinde yer almakta. Zonguldak özel yurt fiyatları ise genellikle Zonguldak Üniversitesi'ne ulaşım olanakları, oda kapasiteleri ve sağlanan sabah kahvaltısı ile diğer öğünlere göre değişebilmekte. Zonguldak özel yurt fiyatları 2021 yılı için 11.000 TL ile 40.000 TL aralığında ücretlendirilmekte. Zonguldak kız yurtları ve Zonguldak erkek yurtları fiyatları arasında çok belirgin bir fark bulunmamakta. Zonguldak KYK (Devlet) yurtları Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet vermekte. Zonguldak özel yurtlarının ise bir kısmı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet yürütüyor. Zonguldak özel yurtlarının bakanlığa bağlı olarak hizmet verip vermediğini öğrenmeniz sizler için faydalı bir durum olacaktır.

Zonguldak Öğrenci Apartları

Zonguldak Üniversitesi öğrencilerinin özellikle aradığı bir diğer barınma seçeneği de Zonguldak öğrenci apartlarıdır. Zonguldak ilinde yer alıp öğrencilere yönelik olarak tasarlanan, genellikle bir odadan oluşmakta olup odaya özel tuvalet-banyo gibi imkanlar barındıran apartlar Zonguldak öğrenci apartları olarak ifade edilmekte. Fiyat ve sahip olduğu daha esnek kurallar sebebiyle Zonguldak öğrenci apartları Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri tarafından öncelikle tercih edilen kurumlardan. Zonguldak öğrenci apartları, Zonguldak kız öğrenci apartları ve Zonguldak erkek öğrenci apartları olarak ikiye ayrılmakta. Bazen aynı bina da da yer alabilen bu kız ve erkek apartlar genellikle benzer koşullara sahip. Fakat genellikle Zonguldak kız apartları güvenlik personeli ve güvenlik kameraları bakımından daha fazla tedbire sahip olabilmekte. Zonguldak öğrenci apartları genellikle Zonguldak il merkezinde yer almakta. Özellikle kalabalık ortamlardan uzak kalmak isteyen öğrenciler Zonguldak öğrenci apartlarını tercih etmekte. Zonguldak tek kişilik apartlar ise en çok aranan Zonguldak öğrenci apartları arasında. Bu sayfa üzerinden tüm Zonguldak öğrenci apartları ile iletişime geçebilir, Zonguldak tek kişilik apart seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Zonguldak öğrenci apart fiyatları 9000 TL ile 30.000 TL aralığında değişmekte. Bu fiyatlar ise oda da yer alan olanaklara göre ve apartın konumuna göre değişebiliyor. Bazı Zonguldak öğrenci apartlarında tuvalet ve banyolar daire içersinde ortak kullanımda. Bazılarında ise odaya özel banyo, tuvalet ve mutfak imkanı yer alıyor. Zonguldak yurtları ve Zonguldak öğrenci apartlarının fiyat ve güncel bilgileri için lütfen kurumlar ile iletişime geçiniz.

Zonguldak KYK Yurt Ücretleri 2021-2022

Zonguldak KYK ya da Devlet yurtları olarak ifade edilen yurtların ücretleri için tek bir fiyat uygulaması bulunmamakta. Bunun yerine ise yurdun kapasitesi, olanakları gibi özelliklerine göre belirlenen fiyatlar yer almakta. Bu bağlamda yurtların özelliklerine göre Zonguldak KYK Yurt Fiyatları şu şekilde;

1.Tip 275 TL
2.Tip 300 TL
3.Tip 325 TL
4.Tip 375 TL
5.Tip 400 TL
6.Tip 450 TL


Güncel bilgiler ve diğer merak edilenler için KYK iletişim numarası olan 444 0 472 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi