instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ADANA YURT

ADANA KYK, Özel Yurt ve Apartlar

17 sonuç bulundu.

En çok yorumlanan Puana göre

ADA KIZ ÖĞRENCİ YURDU
Video
ADA KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
SEYHAN
ADANA
ADANA DİYANET VAKFI KIZ ÖĞRENCİ YURDU
ADANA DİYANET VAKFI KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
YÜREĞİR
ADANA
ADANA SULTAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
ADANA SULTAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
SEYHAN
ADANA
ADANA TÜGVA SELAHATTİN EYYÜBİ ÖĞRENCİ YURDU
Video
ADANA TÜGVA SELAHATTİN EYYÜBİ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
ÇUKUROVA
ADANA
ÇINAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU
ÇINAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
ÇUKUROVA
ADANA
ÇUKUROVA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
ÇUKUROVA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
SEYHAN
ADANA
ELİT APART KIZ PANSİYONU
1 yorum
ELİT APART KIZ PANSİYONU
YURT
Kız
SARIÇAM
ADANA
ESMA AYDIN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
ESMA AYDIN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
SEYHAN
ADANA
KYK ADANA ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
1 yorum
KYK ADANA ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
SARIÇAM
ADANA
KYK CEYHAN YURDU KYK YURDU
1 yorum
KYK CEYHAN YURDU
YURT
Erkek Kız
CEYHAN
ADANA
KYK FEVZİ ÇAKMAK YURDU KYK YURDU
Video
KYK FEVZİ ÇAKMAK YURDU
YURT
Kız
SARIÇAM
ADANA
KYK HACI SABANCI YURDU KYK YURDU
1 yorum
KYK HACI SABANCI YURDU
YURT
Kız
SEYHAN
ADANA
KYK KOZAN ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
KYK KOZAN ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek Kız
KOZAN
ADANA
KYK KUT'UL AMARE ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
1 yorum
KYK KUT'UL AMARE ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
SARIÇAM
ADANA
KYK MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
Video
KYK MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
SARIÇAM
ADANA
KYK SÜMER YURDU KYK YURDU
KYK SÜMER YURDU
YURT
Erkek
SEYHAN
ADANA
ÖZEL GÜVEN KIZ YURDU
ÖZEL GÜVEN KIZ YURDU
YURT
Kız
SEYHAN
ADANA

Adana Öğrenci Yurtları

Adana öğrenci yurtları arayışları Çukurova Üniversitesi öğrencilerinin etkisiyle gün geçtikçe artış göstermekte. Adana öğrenci yurtları, Adana kyk yurtlar ve Adana özel yurtlar olarak ikiye ayrılmakta. Adana'da 8 tane KYK yurdu bulunmakta. Adana KYK yurtları her zaman için öğrencilerin beklentilerini karşılayamamakta. Ayrıca Adana KYK yurtları, Adana özel yurtlar ile karşılaştırılınca bazı olanaklar bakımından zayıf ve yetersiz kalabilmekte. Çukurova Üniversitesi öğrencileri için bir diğer barınma seçeneği de Adana özel yurtları. Adana özel yurtları, Adana kız ve Adana erkek yurtları olarak ikiye ayrılıyor. Adana kız yurtları ve Adana erkek yurtları sağladığı ulaşım ve oda kapasiteleri gibi sebepler nedeniyle Adana kyk yurtlarına göre daha fazla tercih edilebilmekte. Adana özel yurtları tercihinin bir diğer sebebi de pandemi sebebiyle Adana Üniversitesi öğrencilerinin tek kişilik ya da iki kişilik oda arayışı içerisinde olması. Adana kyk yurtları oda kapasitesi bakımından Adana özel yurtlarına göre daha kalabalık yapılara sahip. Dolayısıyla Adana kyk yurtlarında tek kişilik oda bulmak oldukça zor. Adana özel yurtlarında ise tek kişilikten başlayarak farklı kapasitelere sahip odalar yer almakta. Adana kız yurtları ve Adana erkek yurtları arayan öğrencilerin beklentileri her zaman için aynı değil. Adana kız yurtları arayışında olan veli ve öğrencilerin temel beklentilerinden birisi güvenlik. Oda koşulları ise Adana erkek ve Adana kız yurtları için aranılan ortak özellikler arasında. Adana özel yurtları genellikle Adana il merkezinde yer almakta. Adana özel yurt fiyatları ise genellikle Çukurova Üniversitesi'ne ulaşım olanakları, oda kapasiteleri ve sağlanan sabah kahvaltısı ile diğer öğünlere göre değişebilmekte. Adana özel yurt fiyatları 2021 yılı için 11.000 TL ile 40.000 TL aralığında ücretlendirilmekte. Adana kız yurtları ve Adana erkek yurtları fiyatları arasında çok belirgin bir fark bulunmamakta. Adana KYK (Devlet) yurtları Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet vermekte. Adana özel yurtlarının ise bir kısmı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet yürütüyor. Adana özel yurtlarının bakanlığa bağlı olarak hizmet verip vermediğini öğrenmeniz sizler için faydalı bir durum olacaktır.

Adana Öğrenci Apartları

Çukurova Üniversitesi öğrencilerinin özellikle aradığı bir diğer barınma seçeneği de Adana öğrenci apartlarıdır. Adana ilinde yer alıp öğrencilere yönelik olarak tasarlanan, genellikle bir odadan oluşmakta olup odaya özel tuvalet-banyo gibi imkanlar barındıran apartlar Adana öğrenci apartları olarak ifade edilmekte. Fiyat ve sahip olduğu daha esnek kurallar sebebiyle Adana öğrenci apartları Çukurova Üniversitesi öğrencileri tarafından öncelikle tercih edilen kurumlardan. Adana öğrenci apartları, Adana kız öğrenci apartları ve Adana erkek öğrenci apartları olarak ikiye ayrılmakta. Bazen aynı bina da da yer alabilen bu kız ve erkek apartlar genellikle benzer koşullara sahip. Fakat genellikle Adana kız apartları güvenlik personeli ve güvenlik kameraları bakımından daha fazla tedbire sahip olabilmekte. Adana öğrenci apartları genellikle Adana il merkezinde yer almakta. Özellikle kalabalık ortamlardan uzak kalmak isteyen öğrenciler Adana öğrenci apartlarını tercih etmekte. Adana tek kişilik apartlar ise en çok aranan Adana öğrenci apartları arasında. Bu sayfa üzerinden tüm Adana öğrenci apartları ile iletişime geçebilir, Adana tek kişilik apart seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Adana öğrenci apart fiyatları 9000 TL ile 30.000 TL aralığında değişmekte. Bu fiyatlar ise oda da yer alan olanaklara göre ve apartın konumuna göre değişebiliyor. Bazı Adana öğrenci apartlarında tuvalet ve banyolar daire içersinde ortak kullanımda. Bazılarında ise odaya özel banyo, tuvalet ve mutfak imkanı yer alıyor. Adana yurtları ve Adana öğrenci apartlarının fiyat ve güncel bilgileri için lütfen kurumlar ile iletişime geçiniz.

Adana KYK Yurt Fiyatları 2021-2022

Adana KYK ya da Devlet yurtları olarak ifade edilen yurtların ücretleri için tek bir fiyat uygulaması bulunmamakta. Bunun yerine ise yurdun kapasitesi, olanakları gibi özelliklerine göre belirlenen fiyatlar yer almakta. Bu bağlamda yurtların özelliklerine göre Adana KYK Yurt Fiyatları şu şekilde;

1.Tip 275 TL
2.Tip 300 TL
3.Tip 325 TL
4.Tip 375 TL
5.Tip 400 TL
6.Tip 450 TL


Güncel bilgiler ve diğer merak edilenler için KYK iletişim numarası olan 444 0 472 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi