instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > TUNCELİ YURT

TUNCELİ KYK, Özel Yurt ve Apartlar

3 sonuç bulundu.

En çok yorumlanan Puana göre

KYK EHLİBEYT ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
2 yorum
KYK EHLİBEYT ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
TUNCELİ
KYK MUNZUR ÖĞRENCİ YURDU KYK YURDU
2 yorum
KYK MUNZUR ÖĞRENCİ YURDU
YURT
Erkek
MERKEZ
TUNCELİ
KYK TUNCELİ YURDU KYK YURDU
1 yorum
KYK TUNCELİ YURDU
YURT
Kız
MERKEZ
TUNCELİ

Tunceli Özel Yurtlar

Tunceli özel yurt arayışı özellikle Tunceli kyk yurtlarının yetersiz kapasitesi sebebiyle daha fazla ön plana çıkmış durumda. Tunceli kız yurtları ya da Tunceli erkek yurtları olarak arayışa giren öğrenciler ise şehrin imkanlarının az olmasından dolayı genellikle zor durumda kalıyor. Pandemi koşullarının da etkisiyle şehirde de var olan yurtların bir çoğu da maalesef kapanmış durumda. Bununla birlikte Tunceli de özel yurt bulma ihtimalinin en fazla olduğu mahalle olarak Atatürk Mahallesi ifade edilebilir. Eğer mahalle içerisinde bir özel yurt bulma ihtimali oluşursa, kampüs dolmuşları ile 10 dakika civarına Munzur Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. Tunceli de kız ya da erkek özel yurt açıldıkça web sitemize eklenmeye devam edecektir.

Munzur Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar

Munzur Üniversitesi'ne yakın yurt arayışında iseniz ilk hedefiniz kampüs içerisinde bulunan kyk yurdu olmalı. Bu yurt haricinde Munzur Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde yurt bulmanınz oldukça zor. Fakat şehrin küçük olması üniversiteye ulaşım noktasında kolaylık sağlıyor. Yine Atatürk Mahallesi önceliğiyle yurt bulmanız, Munzur Üniversitesi'ne ulaşım noktasında kolaylık sağlayacaktır. Atatürk Mahallesi'nden 10 dakika civarına Munzur Üniversitesi'ne ulaşım sağlanırken, şehir merkezinden ise en fazla 20-30 dakika aralığına üniversiteye ulaşmanız mümkün.

Tunceli Kız ve Erkek Öğrenci Apartları

Tunceli'nin çok fazla hareketli bir nüfusa sahip olmaması ve de yakın zamaman kadar tedirginlik duyulan bir şehir olması sebebiyle iç turizmden fazla pay alamamış olması şehirdeki apart sayısında da olumsuz bir etki oluşturmuş durumda. Bunun üzerine pandeminin de etkisiyle şehirde öğrencilere yönelik apart sayısı bir anda sıfıra yaklaştı denilebilir. Dolayısıyla Tunceli de kız öğrenci ya da erkek öğrenci farketmeksizin apart bulmanız biraz zor olacaktır. Munzur Üniversitesi'ne yakın apartları Atatürk Mahallesi'nden başlayarak arayabilirsiniz. Şehir merkezinde ise az sayıda otel ve pansiyona rastlamanız mümkün. Ulaşılabilen Tunceli kız ve erkek öğrenci apartları sitemize eklenmeye devam edecektir. Eğer daha uygun fiyatlı öğrenci evi arayışınız olursa Munzur Üniversitesi'ne yakın konumdaki TOKİ evlerine de göz atabilirsiniz.

Tunceli' ye Ulaşım

Şehir dışından Tunceli'ye gelecek olan öğrenci ve velilerin özelliikle merak ettiği konu Munzur Üniversitesi ve de şehir merkezine nasıl ulaşabileceleri hususudur. Öncelikli şunu belirtelim Tunceli de havaalanı bulunmamakta. Bunun yerine Tunceli'ye komşu iki il olan Elazığ veya Erzincan havaalanlarını kullanmanız sizlere kolaylık sağlayabilir. Bu illere yapacağınız yolculuk sonrasında Tunceli'nin ulaşım firmalarından olan VIP Tunceliler ile havaalanlarından Tunceli'ye transferinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Her iki ilden de ortalama bir saate Tunceli'ye geçiş yapabilirsiniz. Kampüse geçmek için de şehir merkezi ya da kampüs güzergahı üzerinden üniversite dolmuşlarına binerek Munzur Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. Tunceli'ye otobüs ile gelmek isterseniz, şehrin en bilinen firması Can Dersim Tunceliler. Firma İstanbul, İzmir gibi bir çok şehre ulaşım sağlıyor. Firma ile şehir merkezinde yer alan otogara geçeblilir, buradan da kısa süren şehir içi yolculukla kampüse ulaşabilirsiniz.

Tunceli Yurt ve Apart Fiyatları

Her ilde gözlenen konut kira fiyatlarında ki artışla ve de pandemi de kapanan özel işletmelerin etkisiyle yurt ve apart fiyatlarında artış gözlenmekte. Her ne kadar Tunceli de özel yurt ve apart bulmak zor olsa da, şehirde ki ev kiraları baz alınarak yurt ve apart fiyatlarının aylık 1500 tl civarından az olacağını söylemek biraz zor olur. Bulduğunuz kurumun fiyatını etkileyecek olan temel değişkenler de aylık ücrete dahil olabilecek olan öğünler, giderler ve yurt ya da apartın olanakları olacaktır.

Tunceli KYK Yurtlar

Şehirde kız ve erkek öğrencilere yönelik olarak toplam 3 tane kyk yurdu bulunmakta. Sayının azlığı şehirde bir barınma sorunu ortaya çıkarmakta. Tunceli kyk yurt fiyatları ise tüm şehirler için belirlenen kriterlere göre değer almakta.

Tunceli KYK Yurt Fiyatları 2021-2022

TUNCELİ KYK ya da Devlet yurtları olarak ifade edilen yurtların ücretleri için tek bir fiyat uygulaması bulunmamakta. Bunun yerine ise yurdun kapasitesi, olanakları gibi özelliklerine göre belirlenen fiyatlar yer almakta. Bu bağlamda yurtların özelliklerine göre TUNCELİ KYK Yurt Fiyatları şu şekilde;

1.Tip 275 TL
2.Tip 300 TL
3.Tip 325 TL
4.Tip 375 TL
5.Tip 400 TL
6.Tip 450 TL

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi