instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > AĞRI YURT > MERKEZ YURT > MERKEZ ERKEK YURT

KYK AHMED-İ HANİ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 4960 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Ağrı Ahmedi Hani Yurdu Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bir yarı özel olarak nitelendirilebilecek olan bir yurttur. Yurt, İbrahim Çeçen Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu' yürüme mesafesi sayılebilecek bir konumdadır. Bununla birlikte, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 'ne ulaşabilmek için toplu taşıma araçlarının kullanılması gerekir. Yurt ile üniversite arası mesafe ise özel araç ile 5 dakika civarında geçmektedir. Ahmedi Hani KYK Yurdu çevresinde eczane, market, cafe gibi mekanlar yer almakta ve yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Üniversite ile şehir merkezi arasında kalan yurttan şehir merkezine geçebilmek için yine toplu taşıma araçları kullanılmalıdır.

Yurt; mescid, konferans salonu, yemekhane, wi-fi gibi hizmetler bakımından diğer kyk yurtları ile benzer özellikler taşımaktadır.

Ağrı Ahmedi Hani Yurdu odaları 3, 4 ve 5 kişilik olarak tasarlanmıştır. Pandemi koşulları ile yurt özelliklerinde değişiklik olabilmektedir. Ağrı Ahmedi Hani Yurdu hakkında yer alan olumlu ve olumsuz gözlemlerinizi lütfen aşağıdaki alanlara belirtiniz ve diğer öğrencilerin de faydalanmasını sağlayınız.

Ağrı Ahmedi Hani Yurdu Telefon: 0(472) 215 3056

Ağrı Ahmedi Hani Yurdu Adres: A BLOK- FIRAT MAH. 956. SOK. NO: 9 / C BLOK- FIRAT MAH. 956. SOK. NO:11/ B BLOK- FIRAT MAH. 980 SOK. NO:11 MERKEZ/AĞRI

Adres: A BLOK- FIRAT MAH. 956. SOK. NO: 9 / C BLOK- FIRAT MAH. 956. SOK. NO:11/ B BLOK- FIRAT MAH. 980 SOK. NO:11 MERKEZ/AĞRI
GSM: 0(472) 215 3056
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek
7
Temizlik
7
Güvenlik
7
Konum
7


TÜM YORUMLAR (1)

Avatar baran
Yemek: 7 Temizlik: 7 Güvenlik: 7 Konum: 7
yurt odaları eski kyk yurt odalarına göre gayet güzel. odalarda mini buzdolabı da var. yemekhanenin bodrum katta olması haricinde bence olumsuz yanı yok.

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi