instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > İSTANBUL YURT > KAĞITHANE YURT > KAĞITHANE KIZ YURT

KYK SADABAD ÖĞRENCİ YURDU

YORUM YAP

Avatar Mehtap
Yurt güzel, yeni bir yurt hele bir de tek kişilik bir oda kalabilirsiniz süper.

Avatar Birgül
Yurdun bulundugu bolgenin sessis olmasindan baska artisi yok.metro yapilirsa yakin zamanda biraz konumu duzelir,yoksa tum universiterle alakasiz bir yerde

TÜM YORUMLAR

Bu sayfa 2459 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Sadabat KYK kız öğrenci yurdu, konumu itibariyle İstanbul Kağıthane ilçesi Osmanpaşa semtinde bulunmaktadır.

Yurt,Kağıthane ilçe merkezine oldukça yakın bir konumdadır.Yurdun bulunduğu semt konumu itibariyle toplu taşıma araçları çeşitliliği bakımından zengin olmasına rağmen, yurdun bulunduğu bölgenin ilçe geneli gibi fazla yokuş bulunduran bir konumda olması çevrede yer alan duraklara yürüyüşleri zorlaştırmaktadır. Yurdun hemen yakın konumlarında öğrencilere yönelik cafe gibi mekanlar bulunmamaktadır fakat Kağıthane ilçe merkezi ya da Nurtepe Mahallesi sosyal olanaklar için daha avantajlıdır. Buna rağmen çevrede bulunan yokuşlar sebebiyle yürüme zorluğu aşılıp toplu taşıma araçlarına ulaşılabilirse, Taksim, Beşiktaş, Eminönü gibi ilçelere rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Aynı zamanda TT Arena Stadı, Beşiktaş Vodafone Arena Stadı toplu taşıma ile kısa sürede ulaşılabilecek noktadadır.

Sadabat KYK Yurdu yakınlarında, yürüme mesafesi olarak zorlayabilecek konumda olmasına rağmen Axis alışveriş merkezi yer almaktadır. Ayrıca ulaşım araçları ile Cevahir AVM, Trump alışveriş merkezi, İsfanbul eğlence merkezi yakın mesafe denebilecek konumdadırlar. Sadabat yurduna yürüme mesafesinde birçok banka şubesi bulabilirsiniz. Sadabat Kız KYK Yurdu'nun taksi v. b. ulaşım araçları ile Alibeyköy cep otogarına olan uzaklığı 10 dakika civarı sürmektedir. Bu sebeple şehirler arası yolculuklar için Esenler otogarına gitmek gibi bir zorluk yaşanmamaktadır. Ayrıca Sadabat KYK, İstanbul yeni havaalanına da 30 dakika civarı bir mesafede bulunmaktadır. Kağıthane ilçe merkezinden metro geçmesi sebebiyle yurt çevresinden Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer gibi noktalar kısa sürede ulaşılabilecek yer haline gelmiştir.

Atlas Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İTÜ, Haliç Ticaret Üniversitesi gibi üniversiteler Sadabat Kız KYK yurdundan ulaşım sağlanabilecek noktalardadır. Sadabat KYK Yurdu 80'den fazla Google yorumundan oldukça yüksek bir puan almış gözükmektedir. Yukarıda yer alan harita bölümünden Sadabat KYK yurduna ait Google konum ve yorum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adres: MERKEZ MAHALLESİ ECE SOKAK NO: 12 KAĞITHANE - İSTANBUL
Telefon: 0(212) 294 8374
GSM: 0(212) 294 9870
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek
7
Temizlik
7
Güvenlik
7
Konum
3,8


TÜM YORUMLAR (4)

Avatar Mehtap
Konum: 6
Yurt güzel, yeni bir yurt hele bir de tek kişilik bir oda kalabilirsiniz süper.

Avatar Birgül
Konum: 2
Yurdun bulundugu bolgenin sessis olmasindan baska artisi yok.metro yapilirsa yakin zamanda biraz konumu duzelir,yoksa tum universiterle alakasiz bir yerde

Avatar Umut
Yemek: 7 Temizlik: 7 Güvenlik: 6 Konum: 4

Avatar Nurtepe
Güvenlik: 8 Konum: 3
Yeri biraz ters, fazla yokuş, yakınından araç geçmiyor

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi