instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > KAYSERİ YURT > TALAS YURT > TALAS KIZ YURT

KYK PERTEVNİYAL SULTAN ÖĞRENCİ YURDU

YORUM YAP
Bu tesis için henüz yorum yapılmamıştır.
TÜM YORUMLAR

Bu sayfa 2104 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Pertevniyal Sultan KYK Yurdu İletişim ve Özellikler

Pertevniyal KYK Yurdu, Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı olarak hizmet vermekte olan bir devlet yurdudur. Yurt 6 katlı bir binada hizmet vermektedir.

Pertevniyal KYK Kayseri Yurdu, özellikle Erciyes Üniversitesi öğrencilerine hitap etmesine rağmen Erciyes Üniversitesi'ne yürüme mesafesinden uzak durumdadır. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı Talas'ta yer alan yurttan, şehir merkezine de ulaşmak ancak toplu taşıma araçları ile mümküm olabilmektedir. Buna rağmen yurdun bulunduğu Talas'ın öğrenci bölgesi olması, konaklayan öğrencilere çarşıya gitmeden ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanı vermektedir. Pertevniyal Sultan Yurdu hakkında google haritalar üzerinde de oldukça fazla puanlamalar mevcut bulunmaktadır. Bu yorum ve puanlamalara, yukarıda yer alan harita bağlantısını tıklayarak ulaşabilir ve bu KYK yurdu hakkında ilk izlenimlerinizi elde edebilirsiniz. Yurdun adres ve telefon numarasına da iletişim butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Pertevniyal KYK Yurdu'nda da diğer KYK yurtlarında olduğu gibi hafta içi hergün mutlaka memurlar bulunmaktadır. Yurt hakkındaki herhangi bir sorunuzu direk yurt yönetimine iletebilirsiniz.

Pertevinal KYK Yurdu fiyatı diğer KYK yurtlarında olduğu gibi her sene yeniden belirlenen oranlarda artış yaşamaktadır. Bu fiyatlar standart olmayıp yurt ve oda kişi sayısına göre değişmektedir. Bununla birlikte her KYK yurdunda olduğu gibi bu yurtta da öğrencilere beslenme yardımı adı altında yemek ve kahvaltı fişleri verilmekte, bu sayede öğrencilerin yapacağı masraf tutarı azalmaktadır. Pertevniyal KYK Yurdu iletişim numarasına ulaşamaz iseniz 444 0 472 nolu numaradan Kredi ve Yurtlar Müdürlüğü çağrı merkezine 7/24 ulaşabilir ve merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Kayseri KYK yurtlarının tümünü yine sitemiz üzerinden yorum, iletişim ve harita bölümleriyle inceleyebilirsiniz.

Adres: MEVLANA M. SAYER C. NUMUNE SK. NO:6 TALAS KAYSERİ
Telefon: 0(352) 431 3844
GSM: 0(352) 431 3845
Fax: 0(352) 431 3846
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi