instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > KAYSERİ YURT > TALAS YURT > TALAS ERKEK YURT

KYK MUSTAFA ASIM KÖKSAL ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 4080 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Mustafa Asım Köksal Öğrenci Yurdu, Kayseri Talas ilçesinde bulunmaktadır. Mustafa Asım Köksal Öğrenci Yurdu, Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bir erkek öğrenci yurdudur. Tek bir bloktan oluşan yurt, 2017 yılında tamamlanarak erkek öğrencilere yönelik konaklama hizmeti vermeye başlamıştır. Yeni nesil KYK yurtlarından olan yurt, oda kapasite ve özellikleriyle ön planda iken oldukça küçük bir bahçeye sahiptir.

Mustafa Asım Köksal Öğrenci Yurdu Odaları kaç kişilik?

KYK Mustafa Asım Köksal Öğrenci Yurdu Odaları 4 kişiliktir. Odalarda bazalı yataklar yer almakta olup, tuvalet ve banyo odalarda bulunmaktadır. Kampüs şeklinde olan yurtların aksine Mustafa Asım Köksal KYK Yurdu küçük bir bahçeye sahip olduğu için yurtta halı saha gibi olanaklar bulunmamaktadır. Mustafa Asım Köksal KYK Yurdu genel olarak şu özelliklere sahiptir;
Odalarda mini buzdolabı,
Bazalı yataklar,
Odalarda kişiye özel çalışma masası,
Gardrop,
Kantin,
Yemekhane,
Mescid,
Konferans Salonu,
Etüt Salonu
4 kişilik odalar.

Mustafa Asım Köksal Yurdu Telefon ve Adres

Yurt, Talas-Anayurt bölgesinde bulunmaktadır. Mustafa Asım Köksal KYK Yurdu'nun bulunduğu çevrede tramvay hattı bulunmamaktadır. Bu sebeple Erciyes Üniversitesi ve Kayseri Üniversitesi'ne öğrencilerin otobüsle ulaşmaları gerekmektedir. Yurt yakınlarında otobüs durakları mevcut bulunmaktadır. Yurttan üniversitelere mesafe yakın olmasına rağmen ulaşım zaman zaman 30 dakika civarı olabilmektedir. Yine yurdun bulunduğu Talas ilçesi öğrenci imkanları bakımından zengin bir ilçe olduğu için bu yurtta konaklayan öğrencilerin bu bakımından avantajlı olacağı söylenebilir. Mustafa Asım Köksal Yurdu'ndan Kayseri merkeze de toplu taşıma ile gitme imkanı bulunmaktadır. Detaylı Kayseri ulaşım rehberini buradaninceleyebilirsiniz.

Mustafa Asım Köksal Öğrenci Yurdu adres ve telefon bilgilerine yukarıda yer alan iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz. Yurdun tam konumu hakkında bilgi sahibi olmak ve yurt hakkında yapılmış olan google yorumlarının incelemek isterseniz yukarıda yer alan haritalar sekmesine tıklayınız.

Kayseri KYK Yurtları ya da sadece Kayseri Erkek Yurtları için tek bir sayfadan incelemeye devam edebilirsiniz.

Pandemi koşulları ile birlikte bazı yurtların özellikle oda koşullarında değişiklik olabilmektedir. Bu bağlamda gözlemlediğiniz farklı durum ya da özellikleri bizlere yurt yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Adres: MEVLANA MAHALLESİ 6083. CADDESİ NO :3 PK 38280 TALAS/KAYSERİ
Fax: 0(352) 437 2228
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi