instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > KAYSERİ YURT > KOCASİNAN YURT > KOCASİNAN KIZ YURT

KYK KOCASİNAN ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 3890 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

KYK KOCASİNAN ÖĞRENCİ YURDU, Kayseri Kocasinan ilçesinde bulunmaktadır. KYK KOCASİNAN ÖĞRENCİ YURDU, Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bir kız öğrenci yurdudur. Yurt tek bir bloktan oluşmaktadır.

KYK KOCASİNAN ÖĞRENCİ YURDU Odaları kaç kişilik?

Kocasinan KYK Öğrenci Yurdu Odaları genellikle 6 kişiliktir. Odalarda bazalı yataklar yer almaktadır. Kocasinan Kız KYK Öğrenci Yurdu genel olarak şu özelliklere sahiptir;
Odalarda mini buzdolabı,
Bazalı yataklar,
Odalarda kişiye özel çalışma masası,
Gardrop,
Kantin,
Yemekhane,
Mescid,
Çamaşırhane.

KYK KOCASİNAN ÖĞRENCİ YURDU Telefon ve Adres

Özellikle şehir dışından gelecek olan öğrenciler için yurda ulaşım merak konusu olmaktadır. Yurt, Kocasinan ilçesinde yer almaktadır. Kocasinan Kız KYK Öğrenci Yurdu'nun bulunduğu konum yakınında "TUNA" tramvay durağı bulunmaktadır. Tramvay hattı sayesinde kısa süre içersinde Kayseri şehir merkezine ve doğu terminaline de ulaşılabilmektedir. Tramvay hattı ile Erciyes Üniversitesi 'ne Kocasinan Kız KYK Yurdu'ndan ulaşım sağlanabilmektedir. Yurt yakınında yer alan alışveriş merkezi Kocasinan KYK Yurdu öğrencileri için kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca toplu taşıma ile kısa sürede Forum Kayseri'ye de ulaşılabilmektedir. KYK KOCASİNAN ÖĞRENCİ YURDU adres ve telefon bilgilerine yukarıda yer alan iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Yurdun tam konumu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yukarıda yer alan haritalar sekmesine tıklayınız.

Kayseri ulaşım rehberini detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Kayseri KYK Yurtları ya da Kayseri Kız KYK Yurtları için sitemizden inceleme yaparak tüm KYK yurtlarını karşılaştırabilirsiniz.

Pandemi koşulları ile birlikte bazı yurtların özellikle oda koşullarında değişiklik olabilmektedir. Bu bağlamda gözlemlediğiniz farklı durum ya da özellikleri bizlere yurt yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Adres: MİMAR SİNAN MAHALLESİ TARSUS SOKAK NO: 57 KOCASİNAN/KAYSERİ
Telefon: 0(352) 235 2115
GSM: 0(352) 235 2116
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi