instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > KAYSERİ YURT > MELİKGAZİ YURT > MELİKGAZİ KIZ YURT

KYK GEVHER NESİBE YURDU

Bu sayfa 6874 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu, özellikle Erciyes Üniversitesi öğrencilerinin yararlandığı Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı bir kız öğrenci yurdudur. Oldukça büyük bir alan içerisinde ve birden fazla bloktan oluşan Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu, bina özellikleri olarak eski tip KYK yurtlarındandır. Eski tipte olan KYK yurtlarında genellikle oda kapasiteleri ve ortak kullanımda olan banyo ve tuvaletler öğrenciler tarafından şikayet konusu olabilmektedir.

Gevher Nesibe KYK Yurdu Odaları Kaç Kişilik

Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu 6 kişilik odalara sahiptir. Ranzalı yataklara sahip yurt odalarında mini buzdolabı ve gardrop yer almaktadır. Tuvalet ve banyo ise odalarda yer almayıp katlarda ortak kullanıma açıktır. Geniş ve ferah bir bahçeye sahip Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu'nun genel özellikleri şu şekildedir;
Geniş bahçe
Yemekhane
İnternet kafe
Konferans salonu
Tiyatro salonu
Mescid
Çamaşırhane
Kırtasiye
Spor salonu

Gevher Nesibe KYK Yurdu Adres ve Telefon

Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu, "Yurtlar Bölgesi" tramvay durağının karşısında yer almaktadır. Bu sayede Erciyes Üniversitesi'ne yaklaşık 10 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. Şehir dışından gelecek olan öğrencilerin ise doğu ve batı terminali farketmeksizin tramvay ile "Yurtlar Bölgesi" durağına ulaşmaları yeterlidir. Yurt, durağın hemen karşısında yer almaktadır. Kayseri ulaşım rehberini inceleyerek şehir içi ulaşım hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon ve faks numaralarına yukarıda yer alan iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gevher Nesibe KYK Kız Öğrenci Yurdu'nun tam konumunu ve Google yorumlarını incelemek isterseniz haritalar sekmesine tıklamanız yeterli.

Kayseri KYK yurtlarını ya da Kayseri Kız KYK yurtlarını tek bir sayfadan incelemeyebilirsiniz.

Pandemi koşulları ile birlikte bazı yurtların özellikle oda koşullarında değişiklik olabilmektedir. Bu bağlamda gözlemlediğiniz farklı koşul ya da özellikleri bizlere yurt yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Adres: ERENKÖY MAHALLESİ TALAS BULVARI NO:84 MELİKGAZİ / KAYSERİ
Telefon: 0(352) 437 7332
GSM: 0(352) 437 7340
Fax: 0(352) 437 7339
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi