instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > İSTANBUL YURT > ESENYURT YURT > ESENYURT ERKEK YURT

KYK ESENYURT ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

YORUM YAP

Avatar Arel
Arel üniversitesi okuyanlar için yakın , odalarımız iyi, biz 4 kişi kalıyoruz, idare de çok anlayışlı bize bir sıkıntı anında yardımcılar her zaman

TÜM YORUMLAR

Bu sayfa 2097 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

KYK Esenyurt Erkek Yurdu, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve erkek öğrencilere hizmet veren bir devlet yurdudur. Yurda başvuru koşulları ve yurt genel özellikleri diğer kyk yurtlarına benzer şekilde ilerlemektedir.

Yurdun odaları genellikle 3 ve 4 kişilik. Tuvalet ve banyo ise odalarda yer almakta. Özellikle Arel Üniversitesi ve Gelişim Üniversitesi öğrencileri bu yurttan faydalanmakta. Bununla birlikte farklı okul öğrencileri de bu yurtta konaklayabilmekte.

KYK yurt başvuruları ve özellikleri ile ilgili yazımızı inceleyerek uzak bir üniversitede olmanız durumunda nasıl yurt değişikliği yapılır ya da yurt başvurusu nasıl yapılır gibi konularda fikir elde edebilirsiniz.

Özellikle pandemi koşullarının devreye girmesiyle yurt kapasiteleri ya da yurt olanakları gibi koşullarda değişiklik yaşanabilmekte. Esenyurt KYK Yurdu fiyat ve güncel bilgileri için yurt müdürlüğü ile iletişime geçiniz. Yurdun tam konumunu harita sekmesine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Esenyurt KYK Yurdu ile ilgili izlenim ya da görüşlerinizi lütfen yorum bölümüne yazınız.

Adres: ATATÜRK MAH.SEDEF SOK.10-12 KIRAÇ ESENYURT
Telefon: 0(212) 886 6398
GSM: 0(212) 886 7142
Fax: 0(212) 886 7142
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (1)

Avatar Arel
Arel üniversitesi okuyanlar için yakın , odalarımız iyi, biz 4 kişi kalıyoruz, idare de çok anlayışlı bize bir sıkıntı anında yardımcılar her zaman

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi