instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > KAHRAMANMARAŞ YURT > ONİKİŞUBAT YURT > ONİKİŞUBAT KIZ YURT

KYK AVŞAR ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 9141 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Avşar KYK Öğrenci Yurdu, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde yer almaktadır. Yurt, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet vermekte olan bir kız öğrenci yurdudur. Yurttan üniversiteye toplu taşıma araçları ile yaklaşık 10 dakikada ulaşım sağlanmaktadır.

Avşar KYK Yurdu 1004 kişilik kapasiteye sahiptir. Yeni nesil kyk yurtlarından olan Avşar kyk yurdunda odalar eski tip yurtlara göre daha modern ve ferah durumda. Bazalı yatakların yer aldığı odalar genelllikle 3 kişilik olarak bulunmakta. Tuvalet ve banyolar ise odalarda yer almaktadır.

Öte yandan bazı özellikler bakımından diğer kyk yurtları ile ortak özelliklere sahip olan yurtta belli bir limite kadar ücretsiz internet, çamaşırhane, etüt salonları, mescid, spor sahası, beslenme yardımları gibi olanaklar bulunmaktadır. KYK Yurtları hakkında yer alan yazımızdan KYK yurtlarının genel özellik ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsinz.

Avşar KYK Yurdu Telefon

Avşar KYK Kız Yurdu Telefon: 0(344) 290 1416

Avşar KYK Yurdu Adres

Avşar KYK Kız Yurdu Adres: AVŞAR MAH. BATI ÇEVRE YOLU BUL. AVŞAR KAMPÜSÜ SOSYAL TESİS SİT. A BLOK APT. NO: 239 / A ONİKİŞUBAT

Avşar KYK Öğrenci Yurdu hakkındaki yorum ve gözlemlerinizi kurumu puanlayarak paylaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Kahramanmaraş KYK Yurtları hakkında detaylı bilgi öğrenmeye edebilirsiniz.

Pandemi koşulları ile birlikte bazı yurtların özellikle oda koşullarında değişiklik olabilmektedir. Bu bağlamda gözlemlediğiniz farklı durum ya da özellikleri bizlere yurt yorum ya da hata bildir bölümünden yazabilirsiniz.

Adres: AVŞAR MAH. BATI ÇEVRE YOLU BUL. AVŞAR KAMPÜSÜ SOSYAL TESİS SİT. A BLOK APT. NO: 239 / A ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Telefon: 0(344) 290 1416
GSM: 0(344) 290 1417
Fax: 0(344) 290 1420
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi