instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > İSTANBUL YURT > ŞİLE YURT > ŞİLE KIZ YURT

ÖZEL ŞENOL YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 2998 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Tüm odalarımızda her öğrenci için birer adet olmak üzere; çalışma masası, kitaplık, elbise dolabı, karyola veya ranza, çalışma sandalyesi ve her oda için bir mini buzdolabı, su ısıtıcısı, saç kurutma makinası, dahili telefon ve televizyon tahsis edilmektedir. Yurdumuz öğrenci odalarında soba, radyatör, ocak, fırın, klima, halojen aydınlatma gibi aşırı yük çeken elektrikli cihazların kullanılmasına güvenlik nedenleri ile izin verilmemektedir.

7/24 hizmet veren çalışma odaları mevcuttur.

Çamaşır odalarında; öğrencilerimiz kendi özel çamaşırlarını yıkayabilecekleri çamaşır makinaları, kurutma makinaları, ütüler ve ütü masaları bulunmaktadır.

Yurdumuzda kalacak olan tüm öğrencilerin kendilerine yemek hazırlama imkanı sağlayan; elektrik ocağı, fırın, bulaşık makinası ve buzdolabı olan mutfağımızda İsteyen öğrencilerimiz, saat 22:30 a kadar bu alanlarda kendi istedikleri yiyecekleri hazırlama imkanına sahiptir. Ayrıca öğrencilerimizin yemek yiyebileceği yemek masaları ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Yurdumuzun tüm iç mekanları, merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Kaloriferlerin yanmakta olup her gün yurt ortak alanlarının sıcaklığı ölçülerek ısı kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca özellikle öğrencilerimizin sınav dönemlerinde, geç saate kadar çalışacakları dikkate alınarak kaloriferler yanık tutulmakta, dış ortam sıcaklığına göre de ilave önlemler alınmaktadır.

Tüm yurttaki öğrenci odaları ve ortak alanların temizliği, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Odalarda temizlik periyodik olarak yapılmakta, çöpler atılmakta, ayrıca ayda bir detaylı oda temizliği yapılmaktadır. Öğrencilerimizin kullandıkları çarşaf, yastık yüzü ve nevresim takımları her on günde bir yıkanarak değiştirilmektedir. Öğrencilerimiz bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Yurdumuzda 7/24 kesintisiz sıcak su bulunmaktadır. Öğrencilerimiz bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Öğrencilerimiz 7/24 sınırsız internet ve uydu yayınından ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

Öğrencilerimiz katta, mutfak ve yemekhanede su sebilinden 24 saat ücretsiz olarak su içebilmeleri sağlanmıştır.

Öğrenci kontenjanına göre muhafaza edebilecekleri valiz odası mevcuttur.

Yurt binamız Parmak Okumalı Sistem, Kartlı Geçiş Sistemi, Kamera Sistemi ve ayrıca Özel Güvenlik tarafından 7/ 24 güvenliği sağlanmaktadır.

Yangın tehlikesine karşı elektronik Algılama ve Alarm Sistemleri ile donatılmış olan Yurdumuzun tüm ortak alanlarında ve öğrenci odalarında duman detektörleri bulunmaktadır. Ayrıca binalarımızda Yangın Söndürücüler ve Yangın Dolapları ile birlikte etkin Yangın Kaçış Yönlendirmeleri mevcuttur. Duman detektörleri yangın tespiti açısından önem arz etmekte olup, çıkartılması, sökülmesi kesinlikle yasaktır.

Yurdumuzda kalacak öğrencilerimiz için ziyaretçi odası, revir odası ve toplantı odası da düzenlenmiştir.

Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Güncel özellikler için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

İSTANBUL Kız Öğrenci Yurtları
İSTANBUL Erkek Öğrenci Yurtları

Adres: MEŞRUTİYET MAH. ÜNİVERSİTE SOK. NO: 27 A/ ŞİLE/İSTANBUL
GSM: 0(216) 704 2643
Web: http://senolkizogrenciyurdu.com/
E-posta: mail@senolkizogrenciyurdu.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi