instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ANKARA YURT > ÇANKAYA YURT > ÇANKAYA KIZ YURT

ÖZEL ŞAHİN ULUSOY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 1898 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Özel Şahin Ulusoy Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu biri Sosyolog, biri Psikolog ve Eğitimci ve biri de Sosyal Hizmet Uzmanı üç kız kardeş tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Bina tamamen yenilenmiş ve Kız Öğrenci Yurdu haline dönüştürülmüştür. Öğrencilerimizin evlerinin rahatlığını, sıcaklığını ve güvenini hissetmeleri için gerekli tüm düzenlemeler büyük bir titizlikle yapılmıştır.

Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Ankara'nın merkezi yerlerinden biri olan Bahçelievler'de bulunmaktadır. Konumu itibariyle toplu taşıma araçları, metro ve üniversitelerin servis araçları duraklarına yürüme mesafesindedir ve bu nedenle bütün üniversitelere ulaşım çok kolaydır. Yurdumuz çok çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinin sunulduğu restoranların, alışveriş ve eğlence yerlerinin bulunduğu canlı bir çevrededir.

Yurdumuzda yemek salonu ve mutfak ayrı alandarda bulunmaktadır. En son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan mutfağımızda gençlerimizin ağız tadına ve günlük ihtiyaçlarına göre usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler, yemek salonuna taşınır ve buradaki modern servis bölümünde gençlerimize sunulur. Açık büfe şeklindeki sabah kahvaltısı ve dört çeşit yemeğin ikram edildiği akşam yemeği self-servis sisteminde olup yemekler porselen tabaklarda ikram edilir.

Yemekler günlük olarak ve öğrenci sayısına göre pişirilir ve bir sonraki güne yemek bırakılmaz. Yemek kalitesinin denetlenmesi amacıyla her yemekten örnek alınarak 24 saat buzdolabında bekletilir. Hijyen kurallarına büyük önem verilen yurdumuzda mutfak, mutfak malzemeleri ve personel yurt yönetimi tarafından sürekli olarak denetlenir.

Temizlik ve kat hizmetleri haftanın her günü sürekli olarak kat görevlileri tarafından yapılır. Katlar, odalar, duşlar, tuvaletler ve ortak kullanım alanları her katta bulunan kat görevlileri tarafından düzenli olarak temizlenir.

Yurt yönetimi tarafından temin edilen nevresim takımları kat görevlileri tarafından değiştirilerek yurt çamaşırhanesinde yıkanır ve ütülenir.

Öğrencilerimizin kişisel çamaşırları, çamaşırhane görevlisi tarafından yıkanır, kurutulur ve ütülenir.

Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Ankara Özel Yurtlar

Adres: YUKARI BAHÇELİEVLER MAH. 71 SOK. NO: 5 / ÇANKAYA/ANKARA
Telefon: 0(312) 213 5942
Web: http://www.ozelsahinulusoykizyurdu.com/
E-posta: info@ozelsahinulusoykizyurdu.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi