instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ISPARTA YURT > MERKEZ YURT > MERKEZ KIZ YURT

HİLAN KIZ YURTLARI

Bu sayfa 1888 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Yurdumuz Isparta da üniversitede okuyan kız ve erkek öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak ve sektördeki kız/erkek öğrenci yurtlarına olan ihtiyacı gidermek amacı ile 2010 senesinde kurulmuştur.

Arkadaşlarımıza yeme-içme, temizlik, güvenlik, internet, etüt gibi ihtiyaç duyabileceği ana hizmetlerden en verimli şekilde faydalanma olanağı sağlanır. Tüm bu hizmet ve faaliyetler yürütülürken hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf vb. oluşumlardan destek alınmamaktadır.

Öğrenci yurdumuzda arkadaşlarımızın yeme-içme, temizlik, güvenlik, internet, ders çalışma, şehir hakkında bilgi alma gibi ihtiyaç duyacağı ana hizmetlerden en verimli şekilde faydalanma olanağı sağlanır.

YURT ÖZELLİKLERİ

İnternet ile ilgili bilgiler: Hizmetler arasında şüphesiz en önemlisi gelişen günümüz teknolojisiyle birlikte artık bir temel ihtiyaç haline gelen internet ve bilgisayar kullanımı gereksinimidir. Öğrencilerimizin yurdumuzda bu gereksinimlerini gidermek amacıyla yurdumuzda 24 saat kesintisiz hizmet veren kablosuz internet bulunmaktadır.
Temizlikle ilgili bilgiler: Konusunda uzman 2 adet bayan temizlik personeli tarafından her gün öğrencilerin odaları okula gitme zamanlarına göre düzenli olarak temizlenir. Bu temizlik esnasında banyo ve tuvalet dezenfekte edilir, el sabunu ihtiyaçları giderilir, yatakları toplanır, çalışma masalarının tozu alınır, halıları süpürülür, çöpleri boşaltılır. Öğrenci yurdumuzun ortak kullanım alanları; asansör, koridorlar, merdivenler, yemekhane, tv salonu da düzenli olarak her gün temizlik personeli tarafından temizlenir.
Güvenlikle ilgili bilgiler: Binamızın güvenliğinde kapalı devre 24 saat kayıt yapan kamera sistemi bulunmaktadır.
Yemekhane ile ilgili bilgiler: Özel yurdumuzun kafeteryasında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.
Çamaşırhane ile ilgili bilgiler: Çamaşırhanemizde 2 adet profesyonel tipte elecktrolüx marka yıkama ve kurutma makinemiz vardır. Aynı oda içerisinde bir adet kazanlı buharlı ütüde öğrencilerimizin kullanımına açıktır.
Oda: Odalarımızda Tv ve Buzdolabı bulunmaktadır.

Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Adres: BAHÇELİEVLER MAH. 143 SOK. NO: 40 / MERKEZ/ISPARTA
GSM: 0(543) 560 2262
Web: http://ispartahilankizyurtlari.com/
E-posta: info@ispartahilankizyurtlari.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi