instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > İZMİR YURT > BUCA YURT > BUCA ERKEK YURT

DRAMALI ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 1933 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

1977 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak Buca'da açılmış ilk öğrenci yurdu olmanın verdiği tecrübe, profesyonel işletme anlayışı, yenilikçi ve Atatürk'çü ruhuyla, öğrencilerine ailelerinin yanında hissettiği güven, huzur, şefkat ve mutluluğu yaşatarak başarılarına katkıda bulunmak isteyen bir müessesedir.

Evimiz bahçe ile çevrili, 2 katlı rahat, huzurlu ve 24 öğrenciyi ağırlayacak alt yapıya sahip bağımsız tarihi bir taş binadır. Binamızın bünyesinde çalışma odası, kahvaltı salonu ve TV izleme alanı ile her öğrencinin rahatça kullanabileceği kablosuz internet ve kartlı telefon sistemi ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Merkezi sistem ile 24 saat sıcak su ve ısınma, profesyonel güvenlik tarafından kontrol, her türlü teknik sorunlara anında müdehale edecek yetkili personel ile ACİL EYLEM planını uygulaması evimizin önem verdiği öncelikleridir.

Buca'nın incisi olan taş evlerde 1977 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı valilikçe onaylanmış ve denetimli olarak hizmet veren kuruluşumuz; Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 1.sınıf onayı bulunan sunduğu kaliteli hizmet ve güvenli imkanlarıyla aile ortamı sıcaklığıyla sevgili veli ve öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Diğer önemli ayrıcalığımız üniversitelerimize yürüme mesafesi kadar yakın oluşumuzdur. Üniversitelere ve yurda ulaşımda kullanabileceğiniz İzmir ulaşım haritasına buradan ulaşabilirsiniz. Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Adres: DUMLUPINAR MAH. BARIŞ MANÇO KÜLTÜR SOK. NO: 26 / BUCA/İZMİR
Telefon: 0(232) 420 3202
GSM: 0(532) 684 6794
Web: http://www.mdramali.com/
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi