instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ANKARA YURT > ALTINDAĞ YURT > ALTINDAĞ KIZ YURT

DEFNE KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 2230 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Defne Kız Öğrenci Yurdu modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlayışı, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosuyla 2012 yılında faaliyetlerine başlamış, aynı çizgisini devam ettirerek öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Yönetim, güleryüzlü kadrosu ile evinizi aratmayacak olan Ankara Defne kız öğrenci yurdu bir vakıf veya kurulusa bağlı değildir. Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetine devam ederek her bir öğrencimizi tek tek, her anlamda kucaklayarak sıcak ve huzurlu bir ev ortamı sunabilmeyi basarmış olan kız öğrenci yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin sağlık ve yaşadıkları ortam bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayı özenle dizayn edilmiş yurdumuzda, hafta içi her gün ortak yaşam alanları titizlikle temizlenmektedir. Kız öğrenci yurdumuzun temizlik işleri, tamamı bayan görevlilerden olup uzman görevliler tarafından yapılmaktadır.

Yurdumuzda kalmakta olan öğrencilerimiz ile personelimizin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, resmi tatiller dahil 24 saat ve kesintisiz olarak güvenlik hizmetleri verilmektedir. Ögrencilerimizin güvenli bir sekilde barınabilmesi için kız öğrenci yurdumuzun bina dış cephesi ve giriş kapısı 12 farklı güvenlik kamerası ile 24 saat kontrol altında tutulmaktadır. Ayrica alarm sistemi ile 24 saat giris çikis kontrolü saglanmaktadir. Gece ve gündüz çalisan bayan personelimiz tarafindan ögrencilerimizin ihtiyaçlarina 24 saat cevap verilmektedir. Kız öğrenci yurdumuzun yangına karşı korunması, yangının önlenmesi, söndürülmesi için gereken önlemler ve bu önlemlerin uygulanması konusundaki hususlarda tüm personelimiz eğitim programları ve yönetmelikle bilgilendirilmektedir.
Ankara Defne Kız Öğrenci Yurdumuz T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir.

YURT ÖZELLİKLERİ

• Sıcak ve Soğuk izolasyonu, Mantolama
• 24 Saat Kameralarla Güvenlik Kontrolü
• Merkezi Sistem Isıtma
• Sıcak Su Ses ve Isı Yalıtımlı Cam
• Asansör
• Internet
• Odalarda LCD Televizyon

Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Ankara Özel Yurtlar

Adres: (MERKEZ) AYDINLIKEVLER MAH. ARAMA SOK. NO: 3 /1 ALTINDAĞ/ANKARA
Telefon: 0(312) 317 3600
GSM: 0(544) 728 5560
Web: https://www.defnekizyurdu.com/
E-posta: defnekzyurdu@gmail.com
Yemek
7
Temizlik
5
Güvenlik
4
Konum
4


TÜM YORUMLAR (1)

Avatar Alsj
Yemek: 7 Temizlik: 5 Güvenlik: 4 Konum: 4

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi