instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > BALIKESİR YURT > BANDIRMA YURT > BANDIRMA KIZ YURT

BANSES KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 6534 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Özel Banses Kız Öğrenci Yurdu 2008 yılından beri Bandırma şehir merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir. Banses kız öğrenci yurdu Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve denetlenmektedir.

Özel Banses Kız Öğrenci Yurdu öncelikleri arasında yer alan güvenlik sebebiyle, yurt son teknoloji yangın söndürme sistemleri ve güvenlik kameraları bulundurmaktadır. Bandırma Banses Yurdu'na girişler kartlı sistem ile yapılmakta ve denetim altında tutulmaktadır. Herhangi bir yaşanabilecek güvenlik ya da ihtiyaç haline karşılık yurtta sürekli olarak görevli bulunmaktadır.

Banses kız öğrenci yurdu odaları iki ve üç kişilik olarak hazırlanmıştır. Her odada televizyon bulunmaktadır. Yurtta 7 / 24 sıcak su imkanı sağlanmaktadır. Yurt öğrencilerine açık büfe kahvaltı ve ev yemeği lezzetinde akşam yemekleri sunmaktadır. Ayrıca yurtta gün boyu sınırsız çay hizmeti yer almaktadır. Oluşabilecek elektrik ve su kesintilerine karşı yurtta jeneratör ve su deposu hazır durumda bulunmaktadır. Olası sağlık problemlerine karşı revir Banses Öğrenci Yurdu'nda sürekli hazır tutulmaktadır. İnternet hizmeti ile çamaşırhane ve ütü hizmeti Banses Öğrenci Yurdu'nda ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yurtta düzenli olarak temizlik yapılmaktadır.

Banses yurdu konum bilgilerine yukarıda yer alan Google haritalar bölümüne tıklayarak ulaşabililr ve buradan ayrıca yurt hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsin. İletişim bölümüne tıklayarak yurt hakkında merak ettiklerini direk yurt yönetimine sorabilirsin.

Adres: (MERKEZ) DERE MAH. YOĞURTHANE SOK. NO: 6 / BANDIRMA/BALIKESİR
Telefon: 0(266) 713 7005
GSM: 0(554) 345 3007
Web: http://www.banseskizyurdu.com/
E-posta: info@banseskizyurdu.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi