instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > BALIKESİR YURT > KARESİ YURT > KARESİ KIZ YURT

ATAMAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 3892 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Ataman Kız Öğrenci Yurdu, Balıkesir şehrinin merkezi noktalarında yer alan ve konforlu olanakları ile ön plana çıkmakta olan özel kız öğrenci yurtlarındandır. Tek kişilikten dört kişiliğe kadar oda seçenekleri sunan yurt, her odasında sağladığı rahatlık ve konforu farklı bütçelere sunmaktadır.

Yurdun her odasında buzdolabı, çalışma masası ve elbise dolabı yer almaktadır. İletişim ve harita sekmesinden yurdun kendi web sitesi ile konumunu inceleyebilir, olanakları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yurt, pandemi dönemine uygun olarak sağlık tedbirleri de almış bulunmakta. Yurt girişlerinde HES kodu okuyucuları bulunmaktadır. Ayrıca yurt girişlerinde bulunan termal kamera ile konukların ateş ölçümleri kontrol edilmektedir.

Yurt konum olarak şehir merkezindedir. Şehirde öğrenciler çoğunlukla iki noktada eğitim görmektedir. Necatibey Eğitim Fakültesi(NEF) ve kampüs. Eğitim fakültesi kampüste yer almayıp şehir merkezindedir. Yurttan ise ortalama 20 dakikaya Necatibey Eğitim Fakültesi'ne yürüyebilir ya da toplu taşıma ile 5-10 dakika aralığına fakülteye ulaşabilirsiniz. Fen-Eedebiyat, Tıp, Mühendislik gibi fakültelerin yer aldığı üniversite kampüsü ise şehir dışında yer almakta. Dolayısıyla mecburen toplu taşıma kullanmak zorundasınız. Toplu taşıma ile kampüs arası ise yine ortalama 20-25 dakika sürmekte.

Özetle, Balıkesir Devlet Hastanesi yakınında bulunan Ataman Kız Öğrenci Yurdu, eğitim fakültesine çok yakın olmasada sağladığı olanaklar ve farklı oda seçenekleri ile yerinde ziyaret edilmesi gereken kurumlar arasında. Pandemi koşulları ile özellik ve fiyat bilgileri değişebilmektedir. Güncel bilgiler için mutlaka yurt yönetimi ile iletişime geçiniz.

Adres: (MERKEZ) ATATÜRK MAH. ESKİ BANDIRMA SOK. NO: 26 -28A/ KARESİ/BALIKESİR
Web: https://www.ataman1kizyurdu.com/
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi