instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ANKARA YURT > ÇANKAYA YURT > ÇANKAYA ERKEK YURT

ATAÇAĞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 2334 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Eğitimin şart olduğunu ve eğitilen gelişim çağındaki öğrencilerimizin en iyisini hakettiklerini düşünerek bu hizmete başladık. 90 erkek öğrenci kapasiteli işletmemiz birinci sınıftır. Yurt binamızda 42 yatakhane bulunmaktadır. Öğrencilerimizin genel ve özel temizlik ihtiyaçlarını görebilecek banyo, tuvalet ve çamaşırhane mevcuttur.

Bina içinde televizyon odası, yemekhane, çalışma salonu, internet salonu, kütüphane ve kantin-kafeterya alanları da vardır. Güvenlik için; gece ve gündüz güvenlik elemanı, güvenlik kamerası, bina girişinde parmak izi giriş sistemi ve yangın merdiveni mevcuttur. Isınma ihtiyacı merkezi kalorifer sistemi ile sağlanıp, 24 saat sıcak su mevcuttur.

Tüm oda içlerinde buzdolabı, telefon, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, çalışma masaları, giysi dolapları ve ayakkabılık mevcuttur. Fazla eşyalar içinse her kattaki antrelerimizde özel dolaplar bulunmaktadır. Öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimi için gerekli duyuru ve ilanlar ilan panosundan duyurulmaktadır.

Personelimizin öncelikli görevi; güleryüzlü, temiz, disiplinli olmak ve sıcak aile ortamı yaratmaktır. Kat görevlileri işinin uzmanı olup, günlük genel oda, banyo, tuvalet ve bina temizliği yapılmaktadır.

Öğrencilerimizin sağlık ve can güvenliği için gerekli revirimiz bulunmakta ve dönem başlarında öğrencilerimiz sağlık taramasından geçirilmektedir. Ayrıca; Ankara'da kendi bünyemizde hizmet veren özel sağlık kuruluşumuz da mevcuttur.

Tüm Ankara Özel Yurtları 'nı yurt arama sitesi "yurtfilozofu" üzerinden incelemeye devam edebilirsiniz.

Adres: SAĞLIK MAH. MARMARA SOK. NO: 32 / ÇANKAYA/ANKARA
Telefon: 0(312) 435 5005
GSM: 0(312) 435 5007
Web: https://www.atacagyurdu.com/
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi