instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > MERSİN YURT > YENİŞEHİR YURT > YENİŞEHİR KIZ YURT

ARİF KANAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 6200 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Arif Kanay Kız Öğrenci Yurdu, Mersin'de bulunan ve modern mimarisi ve tarzı ile ön planda yer alan kız yurtları arasında yer almakta. Yurt özellikle yurt binası olarak inşa edilmesi sebebiyle bir çok yönden avantajlara sahip. Yurt odaları tek kişilikten dört kişiliğe kadar mevcut. Buna bağlı olarakta yurt ücretleri değişkenlik göstermekte. Arif Kanay Yurdu, toplam 8 kattan oluşmakta. 175 oda bulunan yurdun kapasitesi ise 360 kişilik. Yurdun her odasında banyo, tuvalet, çalışma masaları, kitaplık, komidin, lcd tv ve her öğrenci için kilitli gardrop-komidin bulunmakta.

Yurt sosyal olanaklar bakımından bir yaşam kompleksini andırmakta. Teras, kafeterya, basketbol-tenis ve voleybol sahası, sinema odası, otapark, kuaför, çamaşırhane, kütüphane, etüt odaları, şömine köşeleri, fitness salonu gibi olanaklar yurtta öğrenci konforunu artırmak adına bulunmakta. Yurt güvenlik anlamında da bir çok yurda göre avantajlı sayılabilecek bir durumda. Yangın alarm sistemi,jeneratör, duman dedektörü, yangın merdiveni gibi birçok önlem yurtta mevcut.

Özetle yurt, sağladığı olanaklar bakımından ön plana çıkan bir kız öğrenci yurdu. sadece konaklama değil aynı zamanda bir yaşam kompleksi arayan öğrenciler için değerlendirilebilecek bir yurt.

Arif Kanay yurt fiyatı ve doluluk durumu hakkında lütfen yurt yönetimi ile irtibata geçiniz. Yurdun konumuna harita sekmesinden ulaşabilirsiniz. Arif Kanay Yurdu için izlenim ve yorumlarınızı kurumu puanlayarak bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Adres: ÇİFTLİKKÖY MAH. 3230 SOK. NO: 9 / YENİŞEHİR/MERSİN
Telefon: 0(324) 359 5800
GSM: 0(545) 402 0033
Web: http://www.arifkanaykizyurdu.net/
E-posta: info@arifkanaykizyurdu.net
Yemek
8
Temizlik
8
Güvenlik
9
Konum
8


TÜM YORUMLAR (1)

Avatar görkem
Yemek: 8 Temizlik: 8 Güvenlik: 9 Konum: 8
arif kanay yurdu sağladığı imkanlar ile bir çok yurda göre ön planda. yurdu görmeden başka yurda kayıt yaptırmayın.

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi