instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > SAKARYA YURT > SERDİVAN YURT > SERDİVAN KIZ YURT

ÖZEL AKAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 2168 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Akay Kız Öğrenci Yurdu şehrin en önemli sosyal ve kültürel mekanlarının merkezi Mavi Durakt'a faaliyet göstermektedir. Akay, kendisine ilke olarak; demokrat, hümanist, duyarlı, aydın, entelektüel olmayı seçmiştir. Birlikte yönetim felsefemiz anlayışımızın temel ilkesidir. Bilimle aydınlık geleceğe ulaşılacağımıza inanıyoruz.

Yurdumuzun toplam kapasitesi 89 olup; bir, iki ve üç kişilik odalarımızda öğrencilerimize otel konforunda hizmet vermekteyiz. Yurdumuzda günün yorgunluğu, stresini atabilcekleri TV salonu, yeşilliğin bol olduğu bahçemizde ağırlamaktayız.

Yemekhanemizle sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerini restoran havasında yaşamalarını sağlıyoruz. Geniş lobimiz ve çoklu sosyal alanlarımızla eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkanla destekliyoruz. Etüt salonumuzun haricinde öğrencilerimiz odalarında da rahatlıkla ders çalışmaları için; bir, iki, üç kişilik odalarımızda tüm kişi sayıları kadar çalışma masası bulunduruyoruz.

Adres: İSTİKLAL MAH. ZEMBİL SOK. NO:2 SERDİVAN / SAKARYA
GSM: 0532 132 97 95
Web: http://www.kiz.akayogrenciyurtlari.com/
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi