instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > AFYONKARAHİSAR YURT > MERKEZ YURT > MERKEZ ERKEK YURT

KYK TINAZTEPE ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 11032 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı bir devlet yurdudur. Yurt, erkek öğrencilere yönelik hizmet vermekte olan bir KYK yurdudur. Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu'na kayıt olmak isteyen öğrenciler Kredi ve Yurtlar Kurumunu'nun belirlemiş olduğu şartları taşımalı ve belirlenen tarih aralıklarında e-devlet üzerinden başvuru yapmalıdır. Yurda kayıt hakkı kazanan öğrenciler kayıt için gerekli evraklarla birlikte Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurt Müdürlüğü'ne başvurmalıdır. Yurt kaydını tamamlayan öğrenciler yurdun beslenme yardımı gibi tüm olanaklarından da yararlanma haklarına sahip olmaktadır.

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu Afyon Kocatepe Üniversitesi 'ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır fakat bu mesafe öğrenciler tarafından şikayet konusuda olabilmektedir. Tınaztepe KYK Yurdu, 872 kişilik kapasiteye sahiptir. Yurt birden fazla bloktan oluşmaktadır. Yurt bahçesinde spor alanları gibi öğrencilere olanaklar sağlayan alanlar bulunmaktadır.Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu odaları genel olarak 3 ve 4 kişiliktir. Yataklar bazalı olarak bulunmaktadır. Tuvalet ve banyolar odalarda yer almaktadır. KYK yurtlarının tümünde bulunan etüt salonu, yemekhane, wi-fi, çamaşırhane,mescid gibi hizmetler Tınaztepe KYK Yurdu'nda da yer almaktadır. Yurt odalarında yer alan mini buzdolabı öğreencilere zaman zaman kolaylık sağlamaktadır.

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu şehir merkezine de yakın bir konumda bulunmaktadır. Yurttan kolaylıkla Afyon şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu İletişim

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu Telefon: 0(272) 502 0333

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu Adres

Afyon Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu Adres: ORGANİZE SANAYİ MAHALLESİ 9.(2) SOKAK NO:4/3 MERKEZ/AFYONKARAHİSAR

Pandemi koşulları ile birlikte bazı yurtların özellikle oda koşullarında değişiklik olabilmektedir. Tınaztepe KYK Yurdu için gözlemlediğiniz farklı durum ya da özellikleri bizlere aşağıda yer alan yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Adres: ORGANİZE SANAYİ MAHALLESİ 9.(2) SOKAK NO:4/3 MERKEZ / AFYONKARAHİSAR
Telefon: 0(272) 502 0333
Fax: 0(272) 502 0331
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi