instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > MERSİN YURT > SİLİFKE YURT > SİLİFKE KIZ YURT

SİLİFKE TAŞUCU KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 6369 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Silifke Taşucu MYO KYK Yurdu diğer yurtlara göre bazı ilginç özellikleri bulunmakta. Mersin Silifke ilçesinde yer alan KYK Taşucu Kız Yurdu Taşucu MYO öğrencilerine hizmet vermekte olan bir devlet yurdu. Yurt ve MYO, Mersin Silifke sınırlarında yer almasına rağmen, okul ve öğrencileri Selçuk Üniversitesi'ne bağlı. Yurdun diğer ilginç özelliği ise tam anlamıyla bir otel olması. Daha önceden otel olarak hizmet vermekte olan bina ilerleyen yıllarda Kredi Yurtlar kurumu tarafından kız öğrencilerin barınma ihtiyaçları için değerlendirilmiş. Yurdun eski bir otel olması sebebiyle öğrenciler adete tatil havasında barınabilme imkanına sahip. Yurtta açık kapalı yüzme havuzları, deniz manzaralı odalar, fitness ve squash salonu gibi imkanlar mevcut.

Belde merkezinde yer alan yurt okula ise yaklaşık 10 dakikalık mesafede yer almakta. 3-4-5 kişilik odalara sahip olan yurt hakkında güncel bilgi ve yorumlarınızı bizlerle aşağıdaki alandan kurumu puanlayarak lütfen paylaşınız.

Adres: TAŞUCU MAHALLESİ İSMET İNÖNÜ CADDESİ NO:53 SİLİFKE / MERSİN
Telefon: 0(324) 741 2022
Fax: 0(324) 741 3940
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek
7
Temizlik
8
Güvenlik
9
Konum
10


TÜM YORUMLAR (1)

Avatar Yaz
Yemek: 7 Temizlik: 8 Güvenlik: 9 Konum: 10
Yanlışlıkla KYK tabelası asılmış zannedebilirsiniz ama bu bir yurt. Denize sıfır, mis gibi, balkonlu. Ülkemin en güzel KYK yurdu olabilir burası.

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi