instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > İSTANBUL YURT > FATİH YURT > FATİH KIZ YURT

KYK NİĞDE KIZ YURDU

Bu sayfa 2168 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

KYK Niğde Kız Öğrenci Yurdu, Fatih ilçesi Şehremini semtindedir. İstanbul Üniversitesi, Bezmialem Vakıf üniversitesi, Cerrahpaşa Üniversitesi, Medipol Üniversitesi gibi noktalara yakın mesafededir. İstanbul KYK Niğde Yurdu'ndan tramvay durağına rahat ulaşım sebebiyle bu noktadan hareketle Sultanahmet, Eminönü, Karaköy, Taksim ve Beşiktaş gibi noktalara rahatlıkla ulaşılabilir. Tabi ki bahsettiğimiz rahatlık İstanbul koşulları için dikkate alınmalı. KYK Niğde Yurdu aynı zamanda Haseki Eğitim Araştırma, Çapa gibi noktalara da yakın mesafededir. Yurdun bulunduğu bölge farklı ülke vatandaşlarının da yoğunlukla bulunduğu bir bölgedir. Şehirlerarası otogar ve İstanbul havaalanı çok yakın olmayan konumda bulunmaktadır.

İstanbul Niğde KYK Yurdu fiyatları, diğer KYK yurt fiyatları gibi her sene Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ilan edilmektedir.

Niğde KYK yurdu 30'dan fazla Google yorumundan oldukça düşük puan almış durumda gözükmekte. Yurt hakkındaki yorumları incelemek istersen harita bölümünü tıkla ve Google haritalardan yurdun konumunu tam olarak görüntüle ve İstanbul Niğde KYK yurdu hakkında yer alan tüm yorumları incele. Bu arada yurt hakkında izlenim ve yorumları sitemiz üzerinden de yazabildiğini belirtelim. Fatih'te yer alan Niğde KYK yurdunun iletişim bilgilerine de yine yukarıda yer alan iletişim bölümünü tıklayarak ulaşabilir, yurtla ilgili merak ettiğin diğer soruları direk yurt yönetimine sorabilirsin.

Adres: ŞEHREMİNİ MAH. BESTEKAR RAHMİ BEY SOK. NO: 15 FINDIKZADE FATİH/İSTANBUL
Telefon: 0(212) 589 2035
Fax: 0(212) 585 2038
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek
5
Temizlik
6
Güvenlik
6
Konum
8


TÜM YORUMLAR (1)

Avatar nermin k.
Yemek: 5 Temizlik: 6 Güvenlik: 6 Konum: 8
zamanında ranzalı sistem ile kalıyorduk, şimdi belki değişmiş olabilir. konumu sebebiyle istanbul üniversitesinde okuyacak olanlar için ideal, taksim, beşiktaş gibi noktalara ulaşımı iyi, ama bölge nüfus itibariyle birleşmiş milletleri andırıyor, geceleri biraz ürkütücü. bina da biraz eskiydi

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi