instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > AFYONKARAHİSAR YURT > EMİRDAĞ YURT > EMİRDAĞ KARMA YURT

KYK EMİRDAĞ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 3150 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Emirdağ Öğrenci Yurdu, Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin yararlandığı Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı bir devlet yurdudur. Emirdağ Öğrenci Yurdu, Emirdağ Meslek Yüksekokulu'na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yurt ilçe merkezinde yer almaktadır.

Emirdağ Öğrenci Yurdu genel olarak 3 kişilik odalara sahiptir. Bazalı yataklara sahip yurt odalarında mini buzdolabı ve çalışma masaları da yer almaktadır. Bu özelliklerin yanında diğer yurtlarda olduğu gibi konferans salonu, yemekhane gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu'na kayıt yaptıracak olan öğrencilerin her sene Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun belirlediği tarih aralığında e-devlet üzerinden yurt başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru sonucunda yurda kayıt hakkı kazanan öğrenciler ile birlikte yurda kayıt için yedek öğrenciler de belirlenmektedir. Kayıt evrakları ile birlikte Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu'na başvurusunu tamamlayan öğrencilere tüm kyk yurtlarında olduğu gibi beslenme yardımı adı altında yemek fişleri verilmektedir. Öğrenciler verilen bu fişlerle Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu yemekhanesinden ücretsiz alışveriş yapabilmektedir. Bu yardımın tutarı her sene yeniden belirlenmektedir.

Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu İletişim

Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu Fax: 0(272) 442 4349

Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu Adres

Kyk Emirdağ Öğrenci Yurdu Adres: ESKİŞEHİR CADDESİ NO:60 AFYONKARAHİSAR

Pandemi koşulları ile birlikte bazı yurtların özellikle oda koşullarında değişiklik olabilmektedir. Bu bağlamda gözlemlediğiniz farklı durum ya da özellikleri bizlere yurt yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Adres: ESKİŞEHİR CADDESİ NO:60
Fax: 0(272) 442 4349
Web: https://kygm.gsb.gov.tr
Yemek
4
Temizlik
4
Güvenlik
7,5
Konum
9,5


TÜM YORUMLAR (2)

Avatar mee
Yemek: 1 Temizlik: 1 Güvenlik: 7 Konum: 10
çok kötü yemekler çok yağlı çeşit az süt ve süt ürünleri yok ekmekler bayat su yetersiz odalar pisss

Avatar Bir Bilen
Yemek: 7 Temizlik: 7 Güvenlik: 8 Konum: 9
Meslek Yüksek Okulu ve yurt Emirdağ merkezde ve yan yana binalar olduğu için ulaşım ve güvenlik sorunu yoktur.Yeni bina, odaları ise geniş ve temizdir.

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi