instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > RİZE YURT > MERKEZ YURT > MERKEZ KIZ YURT

AYYILDIZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bu sayfa 4214 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Rize'nin merkezinde sosyal mekanlara, ulaşım araçlarına ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir noktada hizmet vermekteyiz. Ulaşım araçlarına merkezi konumdadır. Klasik yurt anlayışından farklı, eviniz kadar rahat ve güvenli, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla; okuyan veya çalışan, Rize'de konaklama ihtiyacı olan bayanlar için yerimiz mevcuttur. Rize'nin merkezinde sosyal mekanlara, ulaşım araçlarına ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir noktada hizmet vermekteyiz. Odalarımızda ranza sistemi değil bazalı yataklar bulunmaktadır. Kişiye özel gardırop ve odalarda şifonyer mevcuttur. Yurdun temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Yurdumuz az sayıda konuk kapasitesiyle azami hizmeti esas almaktadır. Fiyatlarımıza sabah kahvaltısı ,çamaşır makinesi kullanımı ve ütü dahildir. Kantinimiz öğle ve akşam yemeği ücretli olarak sunmaktadır. 24 saat kablosuz internet tüm katlarda mevcuttur. 24 saat sıcak sudan faydalanılmaktadır.

Kız öğrenci yurdumuzda kalan öğrencilerimizin bir ayrıcalığı da sabah kahvaltısı ve akşam yemeğidir. Sistemimizde isteği bağlı olarak verilen sabah kahvaltısı ve akşam yemeğimiz deneyimli aşçılar tarafından ev yemeği tadında hazırlanmakta olup 1. ve 2. öğretim öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tabildot değil servis tabağı ile hizmet verilmektedir.
• Öğrencilerimiz, çamaşırhanemizde, hafta içi ve hafta sonları çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme hizmetinden ücretli olarak yararlanabilmektedir.
• Yurdumuz Güvenlik Kameraları sayesinde 7/24 korunmaktadır. Güvenlik kameraları yüksek çözünürlükte görüntü kaydedebilen kameralar olup yurdumuzu en iyi şekilde korunmaktadır.
• Günümüzün temel bir ihtiyaçı haline gelen internet ve bilgisayar kullanımına esas yurdumuzda sınırsız ve limitsiz internet hizmeti bulunmaktadır.
• 1-2-3-4 ve 5 kişilik nezih, öğrenciyi sıkmayan, aydınlık odalarda ayrıcalıklı konaklama hizmeti,
• 4'lü lüks konforlu odalarımızın içerisinde koltuk takımı ve LCD ekran tv bulunmaktadır.
• Hiçbir cemiyet veya vakfa bağlı değiliz.
• Etüt merkezi (Rize’de ilk) hizmeti veren öncü yurtçuluk hizmetleri,
• Yukarıda bahsedilen hizmetlerden hiçbir ek ücret almayan Rize'de bir ilk olan her şey dâhil çok ekonomik fiyat uygulamasıyla sizleri işinde uzman profesyonel kadromuzla, iddialı bir şekilde yurdumuzda misafir olmaya çağırıyoruz.

Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Adres: EKREM ORHON, MENDERES BLV. NO242, MERKEZ, RİZE
Telefon: 0(464) 214 5361
GSM: 0(561) 615 0961
Web: https://www.rizekizyurdu.com/
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi