instagram twitter facebook youtube

Üniversitelinin Yurt Bulma Rehberi yurtfilozofu.com Açıldı.

yurtfilozofu.com
WhatsApp

Merhaba dünya!

10 senelik deneyimin ışığında sonunda bebek adımlarımızı atmaya hazırız. Bu, ilk blog yazımız ve tabiri caizse dijital dünyadaki ilk uzun metrajlı ayak izimiz. Dolayısıyla bu yazımızda neler yapıyoruz, nasıl yapıyoruz ve neden yapıyoruz sorularına cevap vermeyi uygun gördük.

Gelin görün ki biz bu ayak izini atmak için ait olduğumuz dönemin en zor senelerinden birini seçmişiz. Bildiğiniz gibi pandemi dolayısıyla ülke genelinde üniversite eğitimleri bir süre online olarak devam etti, bundan sonraki süreçler de henüz çok net değil. Bu sebeple özel yurtların çoğu şu anda kapalı. Buna rağmen biz yine de pes etmedik, planlarımızdan vazgeçmedik ve sitemizi yayına aldık. İnanıyoruz ki bu belirsizlik süreci dijital dünyada emekleme aşamalarımızda bizim için avantaja dönüşecek.

Yurtfilozofu.com nedir?

Yurt filozofu, öğrenci barınmasına dair bütün seçeneklerin bir arada olduğu, yurt, apart, pansiyon, rezidans, öğrenciye verilen kiralık ev seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz, bu hizmetleri veren kurumları puanlayıp, bu kurumlara yorum bırakabileceğiniz ilk ve tek sitedir.

Özünde yurtfilozofu.com, işin mutfağında çocuk yetiştirme ve onu gözetmenin zorluğunu bilen kadınlar ile uzun yılladır eğitim sektöründe bulunup öğrenci ve veli beklentilerini anlayan ekibin güç birliği yaptığı, dünyadan aldığını dünyaya geri verme projesidir.

Yurtfilozofu.com'da bir üniversite öğrencisi neler bulabilir?

Bir üniversite öğrencisi sitemize girerek, hiçbir ücret ödemeden konaklayacağı şehirde yer alan öğrenci barınma hizmeti veren yerleri araştırabilir, konaklayacağı bölgedeki puanlama sistemini kontrol ederek en güvenilir, en rahat ve kendisine en uygun yurdu, evi, odayı rahatlıkla dijital ortamda seçebilir. Yorum bırakarak deneyimlerini paylaşabilir, bu kurumlara ya da kurumda daha önce konaklamış kişilere soru sorabilir.

Yurtfilozofu.com'da bir yurt, pansiyon, apart işletmecisi neler bulabilir?

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak yurt, apart, pansiyon, rezidans, kiralık ev hizmetleri sunan işletmeler, yurtfilozofu.com üzerinden ücretsiz olarak belirli sayıda fotoğraf ekleyerek kurumlarını tanıtabilir ve daha çok öğrenciye ulaşabilir. Şeffaf bir şekilde hizmetlerini aktarabilir.

Peki, yurtfilozofu.com neden var?

Yurt Filozofu aslında öğrenciler için var. Ailelerinden belki de ilk defa ayrılacak olan, hayatlarında ayakları üzerinde gerçek anlamda belki de ilk defa duracak olan biricik öğrencilere kendilerine çatı olacak olan yeri seçmelerinde onlara ve ailelerine kolaylık sağlamak ve şeffaf, ölçülebilir bilgiye ulaşmalarını kolaylaştırmak için var.

Sizin cevabını merak ettiğiniz başka soru var mı? Yorumlar kısmına sorularınızı eklerseniz memnuniyetle cevaplarız.

Biliyoruz ki kimse mükemmel değildir, bu yolculukta illa ki eksiklerimiz olacaktır. O yüzden var mısınız, birbirimizi geliştirerek değiştirmeye? Olumlu, olumsuz tüm geri bildirimlerinizi büyük bir heyecanla bekliyoruz. Tamam, olumsuz olanları söylemeyi biraz erteleseniz de olur, azıcık heyecanın tadını çıkaralım. Yok şaka bir yana, ekibimizin kökeni eğitim sektörü, o yüzden sektörü ve bizi geliştirmeye açık her türlü eleştiriyi cesaretle kaldırmaya, taşımaya her zaman hazırız.

Eh o zaman daha ne diyelim? Haydi rast gele!

Karantina yurtları KARANTİNA YURTLARI Sonraki

Yorumlar

Avatar Furkan
05.09.2020 15:36
Harika olmuş gerçekten elinize sağlık 👌bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi