instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > BALIKESİR YURT > BANDIRMA YURT > BANDIRMA KARMA YURT

SAĞLIK APART

Bu sayfa 3451 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

Bütün bir yılın eğitim stresini atmak ve verimliliğinizi artırmak amacıyla gerekli ortamı hazırlamada amazami gayreti göstererek sizlere rahat bir konaklama imkânını sunduk. Bunu yaparken bizimle aynı alanda hizmet sunan seçenekleri gözlemledik ve her zaman daha iyisini hedefledik. Buraya gelen öğrencilerimizin bizlere olan güven ve sevgisiyle ayakta kalabileceğimizi biliyoruz. Öğrencilerimizi her sene ağırlamaktan onur duyacağız.

Her sene binamızın içini, odaların tasarımını, konforunu yenileyerek kaliteyi, öncelikle temiz, sağlıklı ortam ile sağladık. En büyük övgümüz sağlıklı ortam,güven ve sevgi hususundadır. En ince ayrıntıya kadar düşünülen temizlik ile Sağlık Apart bu ismi layığı ile taşıdığını düşünüyoruz ve taşımaya da kararlıdır. Biz sadece müşteri değil, her bireyle birer dost kazanan yetkililer olduk. Tabii ki bunun yeterli olup olmadığına sizler karar vereceksiniz.

Sağlık camiasının birer ferdi olarak (Sağlık Memuru-Ebe Hemşire), ayrıca anne-baba olarak herhangi bir sağlık probleminde de ilk yardımda sıkıntılarınızı gidermeye insani açıdan gayret gösteriyoruz. Okul eğitim anlayışını hat safhada tutarak, odalarımızda size eğitiminizde ihtiyacınız olabilecek her türlü ortamı ve malzemeyi sağladık.(Mutfak eşyaları, televizyon, internet ve daha aklınıza gelebilecek diğerleri.)

Elektrik, su, doğalgaz fatura derdi yok, fiyatın içinde biz ödüyoruz. Huzurlu, sakin ve rahat çalışma ortamı, sağlıklı ve güvenli aile ortamı. Bahçeli, pazara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesi 3-5 dk. Şehir merkezine/sahile yürüme mesafesi 10-15 dk. Dolmuş durağına 2-3 dk yürüme mesafesi. Bandırma'nın en elit ve nezih mahallelerinden biri olan Paşabayırda.

Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Adres: PAŞABAYIR MAH. AKTOPRAK CAD. 1027 SK. NO: 5
Telefon: 0(266) 714 8451
GSM: 0(532) 599 9023
Web: http://bandirmaapartlari.com/
E-posta: bndemir@hotmail.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi