instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > İZMİR YURT > BALÇOVA YURT > BALÇOVA ERKEK YURT

DENİZ YILDIZI ERKEK ÖĞRENCİ APARTLARI

Bu sayfa 3126 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

İzmir-Üçkuyulur'da hizmet vermekte olan Deniz Yıldızı Erkek Apart-Yurt, sıcak aile ortamıyla öğrencilik hayatınıza artılar katmak için sizlerle. Kalite ve konfor anlayaşı ile yeni ve modern binamız siz değerli öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Sizlere sunduğumuz yaşam alanları en yeni ve modern alt yapı olanakları çerçevesinde düzenlenmiştir. Apartımız geniş, ferah odaları ile hizmete hazırdır. Her odada internet, çalışma masası, LCD HD TV , gardolap, buzdolabı, başlıklı baza ve ortopedik yatak gibi ihtiyaçlarınız hazır hale getirilmiştir.

Apartımzda verilen hizmet, alt yapı ve oda standartları, herkes için eşit kalitededir. Apartımızda güzelce vakit geçirebileceğiniz geniş, deniz manzaralı bahçemiz bulunmaktadır. Ayrıca İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne , Dokuz Eylül Üniversitesi'ne yürüme mesafededir. Ücretsiz ütü ve çamaşır hizmetimiz vardır. Kahvaltı ve yemek hizmetimiz de bulunmaktadır.

Apartımız İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne 100 metre, Dokuz Eylül Üniversite'ne 5 dakikalık mesafededir. Üniversitelere ve yurda ulaşımda kullanabileceğiniz İzmir ulaşım haritasına buradan ulaşabilirsiniz. Kurum özellikleri değişkenlik gösterebilir. Lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Adres: KORUTÜRK MAH. ÖZLEM SOK. NO: 14 / BALÇOVA/İZMİR
GSM: 0(507) 763 9362
Web: http://www.denizyildizierkekapart.com/index
E-posta: bilgi@denizyildizierkekapart.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi