instagram twitter facebook youtube

ANA SAYFA > ANTALYA YURT > KEPEZ YURT > KEPEZ KARMA YURT

ATA APART

Bu sayfa 5183 kez görüntülendi.

TÜM YORUMLAR YORUM YAP

ATA Apart Antalya'nın merkezi noktalarından sayılan bir konumda yer alıp özellikle Akdeniz Üniversitesi'ne çok yakın mesafede bulunmaktadır. ATA Apart, kız ve erkek şubeleri olmak üzere iki farklı şube ile hizmet vermektedir. Bu şubeler birbirine yakın konumda yer almakta. Harita sekmesine tıkladığınızda erkek apartın konumu karşınıza çıkacaktır. Yine ona yakın bir noktada da ATA Kız Apart'ın konumuna ulaşabilirsiniz.

Her iki apart da Akdeniz Üniversitesi'ne ortalama 20 dakikalık yürüme mesafesinde yer almakta. Bununla birlikte sabah, öğlen ve akşam olmak üzere ücretsiz servisler de ATA Apart'ın öğrencilere sağladığı kolaylıklar arasında yer alıyor. Antalya'nın popüler alışveris merkezleri de apartlara oldukça yakın konumda. Erasta AVM 5-10 dakika, Özdilek AVM ise ortalama 20 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta.

Apart odaları 1,2 ve 4 kişilik olarak sunuluyor. Oda içerisinde kişiye ait yatak,komidin,kitaplık,çalışma masa ve sandalyesi ile yine oda içinde (çoklularda) ortak olarak wc,tv,klima ve buzdolabı bulunmakta.

Apartın tüm kullanım alanları özel temizlik görevlileri tarafından temizlenmekte.

Apartta çamaşır yıkama, ütüleme gibi imkanlar da yer almaktadır.

Kurumda wi-fi ücretsiz olarak bulunuyor.

Kurum bünyesinde açık büfe kahvaltı ile akşam yemeği de yer alıyor. Fakat kahvaltı ve yemek hizmetleri için ekstra ücret ödemek gerekebilir. Öte yandan ortak alanda yer alan mutfak da öğrencilerin kullanımına sunuluyor.

ATA apart fiyatlarını oda kişi sayısı, kahvaltı-yemek hizmetleri gibi faktörler değiştirebilmekte. Bu sebeple apart hakkında güncel bilgiler ile fiyat ve doluluk durumlarını öğrenmek için apart yönetimi ile iletişime geçiniz. Dilerseniz apartın facebook hesabı üzerinden de inceleme yapabilirsiniz.

Özet olarak ATA Kız ve Erkek Apartları üniversiteye yakınlık, ücretsiz servis imkanı, alışveriş ve öğrenci mekanlarına yakınlığı sebebiyle yerinde ziyaret edilerek bilgi alınması gereken kurumlardan olarak ifade edilebilir.

Adres: FABRİKALAR MAHALLESİ FİKRİ ERTEN CAD. NO: 52 MERKEZ
Telefon: 0(242) 334 7900
GSM: 0(532) 276 2357
Web: http://atakizyurdu.com/
E-posta: atakizyurdu@atakizyurdu.com
Yemek

Temizlik

Güvenlik

Konum


TÜM YORUMLAR (0)

HATA BİLDİR

bulutlu şehir
beyaz logo yurtfilozofu.com Blog Hakkımızda
e-posta info@yurtfilozofu.com KVKK İletişim
kulaklık 0 552 755 8393 Gizlilik Sözleşmesi S. S. S.
instagram twitter facebook youtube Kullanıcı Sözleşmesi